ProIT: медіа для профі в IT
4 хв.

Сім змін в iOS 17.2 у застосунку Apple TV для iPhone

author avatar ProIT NEWS

Програма Apple TV для iPhone не отримала жодних нових функцій з оновленням програмного забезпечення iOS 17.1, але iOS 17.2 – це зовсім інша історія. Значні зміни відбулися в елементах керування відтворенням, у каналах, вмісті магазину тощо, повідомляє GadgetHacks.

Багато нових функцій і змін у програмі Apple TV також з’являються в iPadOS 17.2 для iPad. І iOS 17.2, і iPadOS 17.2 знаходяться в бета-версії і не будуть доступні як стабільні випуски до кінця листопада або, можливо, навіть грудня. Якщо ви хочете випробувати ці функції на собі прямо зараз, перш ніж усі інші, приєднайтеся до iOS 17.2 Beta або iPadOS 17.2 Beta.

1. Нові кнопки навігації

Кілька нижніх кнопок навігації мають новий вигляд в iOS 17.

У бета-версії 1 iOS 17.2 вкладка «Дивитися зараз» мала значок телевізора замість значка відтворення у формі трикутника в колі. І піктограму відтворення у формі трикутника було переміщено на піктограму стека вкладки «Бібліотека».

У бета-версії 2 iOS 17.2 вкладка «Дивитися зараз» тепер називається «Домашня сторінка» та повертається до значка відтворення у формі трикутника, тільки всередині округленого прямокутника замість кола. Але на вкладці «Бібліотека» також зберігається новий значок відтворення.

Цікаво, що вкладка «Apple TV+» також отримала оновлений дизайн зі збільшеним значком Apple TV+ без рамки обмежень. Його назва теж змінилася із «Originals» на «Apple TV+», яка трохи повторюється.

2. Нові іконки для ваших каналів

Розділ «Мої канали» на вкладці «Дивитися зараз» називається «Моє ТV» в iOS 17.2, і це ще не все, що в ньому є новим. Відразу ви помітите, що кругових піктограм із логотипами каналів більше немає, їх замінили великі прямокутні картки з логотипами каналів та обкладинками виділених телешоу.

3. Ваші телеканали показують підписки не від Apple

У першій частині нового розділу «Моє ТV» показано ваші підписки на канал Apple TV, якими ви користуєтеся найчастіше. Але в iOS 17.2 він також показує інші часто використовувані канали потокового відео, на які ви підписалися безпосередньо через канал або через постачальника кабельного телебачення.

Отже, якщо ви підписалися на AMC+ і Paramount+ через Apple і Disney+, Max і Hulu через ці служби напряму або через кабельну підписку з установленими програмами, ви побачите їх разом тут.

Ви можете знайти список усіх своїх потокових каналів, торкнувшись зображення профілю та вибравши «Підключені програми».

4. Інформація + Далі

Під час відтворення відео торкніться екрана, щоб відобразити елементи керування відтворенням, і ви побачите нові посилання під панеллю часової шкали для «Інформації» та «Далі».

Інформація містить опис вмісту, жанр, час виконання, рейтинг Rotten Tomatoes, рейтинг батьківських інструкцій тощо. Тут також є кнопка «Деталі», яка переміщує відео в режим «Картинка в картинці» та відкриває сторінку вмісту у телепрограмі, а також як кнопку «Відтворити з початку», яка перезапускає медіа.

Далі відображається вертикальний список під відео вашої збереженої черги. Звідси можна швидко перейти до іншого відео. І ви можете торкнутися ••• або довго натискати назву, щоб побачити варіанти відвідування сторінки шоу/фільму, поділитися ним, видалити його з «Далі» та позначити фільм або всі епізоди як переглянуті.

5. Більше змін у керуванні відтворенням

Крім того, в елементах керування відтворенням ви помітите кнопку AirPlay тепер у верхньому лівому куті поруч із кнопкою «Картинка в картинці», а не внизу праворуч.

В альбомній орієнтації кнопка «Додаткові елементи керування» (•••) у нижньому правому куті не завжди відображається. Якщо там її немає, на її місці є піктограми окремих функцій, які підтримуються поточним медіа, наприклад швидкість відтворення, мови та субтитри.

Крім того, у кнопці «Додаткові елементи керування» можуть зберігатися інші функції, наприклад «Пошук».

Ця зміна також стосується відеопрогравача за замовчуванням у браузерах Safari та сторонніх WebKit.

6. Гліфи для жанрів у бібліотеці

Коли ви перейдете в «Бібліотека» –> «Жанри» в iOS 17.2, то більше не бачитимете синій текст для кожного жанру. Натомість є нові сині символи ліворуч від  чорного або білого (залежно від світлого/темного режиму) тексту для кожного жанру. Наприклад, «Діти та сім’я» має значок повітряних куль, «Трилер» – акулу, а «Жахи» – хокейну маску у стилі Джейсона.

7. Об’єднаний вміст магазину

Розділ «Магазин» у застосунку Apple TV також бачить зміни в iOS 17.2. Замість вкладок угорі для «Фільмів» і «Телешоу», які допомагали б звузити вміст за типом, вкладки зникли, вони об’єднані разом. Тож фільми й телешоу займають ті самі розширені сторінки та розділи нижче.

Крім того, під час перегляду колекцій у магазині на кнопці «Назад» тепер буде просто напис «Магазин» замість «Фільми» чи «Телешоу».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.