ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Apple більше не ремонтуватиме золотий Apple Watch вартістю $17 тисяч

author avatar ProIT NEWS

Всі моделі Apple Watch першого покоління, випущені у 2015 році, Apple віднесла до списку «застарілих», повідомляє MacRumors. Включно з моделлю із 18-каратного золота вартістю до $17 тисяч.

Як наслідок, ці застарілі годинники «Series 0» більше не підлягають ремонту чи іншому обслуговуванню в Apple Store та в авторизованих сервісних центрах Apple.

У 2016 році Apple Watch із чистого золота було знято з виробництва та замінено керамічним Apple Watch Edition, який був більш доступною розкішшю за ціною до $1299. Що стосується програмного забезпечення, то у 2018 році watchOS 5 втратила сумісність із золотим Apple Watch.

Всі інші версії Apple Watch з алюмінію та неіржавної сталі розміром 38 і 42 мм, включно з варіантами Hermès, тепер також класифікуються як застарілі.

Apple класифікує продукт як технологічно застарілий, якщо минуло понад 7 років після того, як компанія припинила його дистрибуцію для продажу.

Оригінальний Apple Watch було припинено у вересні 2016 року після випуску моделей Apple Watch Series 2 і Series 1, тому моделі першого покоління нещодавно перетнули цей семирічний рубіж.

Apple ще не оновила свій список вінтажних і застарілих продуктів для загального користування, щоб відобразити ці доповнення, але це має статися незабаром.

Як зазначає The Verge, Apple Watch Edition із чистого золота був чимось на кшталт пристрасного проєкту для колишнього провідного дизайнера Apple Джоні Айва. Коли він був запущений, його можна було побачити на зап’ястях впливових знаменитостей, у тому числі німецького модельєра Карла Лагерфельда, який, як і Бейонсе, носив його із золотим браслетом-ланкою, який ніколи не був доступний для публіки.

Випуск золотого годинника був першою спробою Apple конкурувати з ринком розкішних годинників. Однак версія із твердого золота проіснувала лише рік, перш ніж компанія відмовилася від неї на користь набагато дешевших (але не дешевих!) керамічних, а пізніше титанових версій.

Раніше ми повідомляли, що Apple планує кардинально оновити iPad Pro у 2024 році, щоб оживити ринок планшетів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.