ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Apple змусить виробників аксесуарів для Apple Watch підтримувати швидку зарядку

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple запровадила підтримку швидкої зарядки з випуском Apple Watch Series 7 два роки тому. У межах програми аксесуарів MFi від Apple виробники аксесуарів для Apple Watch повинні використовувати офіційний модуль для зарядки від самої Apple. Наразі Apple пропонує цим компаніям вибір між старішим модулем з повільнішими швидкостями зарядки або новим модулем, який може заряджати швидко.

За інформацією 9to5Mac.com, до 31 серпня виробники повинні надати свої плани щодо використання старого і більш повільного модуля зарядки. В Apple офіційно припинять прийом замовлень на цей модуль 30 вересня.

Завдяки таким змінам компанія значно розширить кількість сторонніх аксесуарів для Apple Watch, які зможуть заряджати пристрій швидше. Всі аксесуари, випущені пізніше цього року, будуть оснащені новим швидкозарядним модулем для Apple Watch.

Також це означає, що Apple, схоже, вирішила проблему з нестачею швидкозарядних модулів для Apple Watch, про яку у липні 2021 року повідомляло видання Bloomberg.

Однак одним із потенційних недоліків є те, що швидкозарядний модуль для Apple Watch коштує дорожче для виробників аксесуарів MFi й вони, ймовірно, будуть змушені підвищити ціни на свою продукцію.

Серії Apple Watch, які підтримують швидку зарядку:

  • Apple Watch Series 7.
  • Apple Watch Series 8.
  • Apple Watch Ultra.

Компанія повідомляє, що завдяки швидкій зарядці Apple Watch може зарядитися з 0% до 80% за 45 хвилин. Apple опублікувала документ, у якому докладно описана можливість швидкої зарядки для Apple Watch Series 7, Apple Watch Series 8 та Apple Watch Ultra.

На сьогодні на ринку мало аксесуарів, які підтримують швидку зарядку Apple Watch. Наприклад, Belkin пропонує дорожній зарядний пристрій із підтримкою швидкої зарядки, а також версію 3 в 1 з підтримкою iPhone, Apple Watch та AirPods.

У комплекті з Apple Watch є кабель швидкої зарядки Apple USB-C Magnetic. Відмінність цього кабелю полягає у тому, що магнітний зарядний пристрій має алюмінієву оболонку замість пластику. Довжина кабелю становить 1 метр. Його вартість складає $29.

Номер моделі кабелю – A2515. Це важливо знати, якщо купуєте кабель у стороннього продавця, а не в Apple чи Amazon.

Для досягнення можливостей швидкої зарядки з цим кабелем можна придбати будь-який адаптер живлення, який підтримує USB Power Delivery потужністю 5 Вт або більше.

Необхідно також зазначити, що аксесуар MagSafe Duo від самої Apple не підтримує швидку зарядку Apple Watch. Чи планує компанія нову версію, залишається питанням. Однак це додатковий аргумент на користь того, що у 2023 році краще утриматися від покупки MagSafe Duo.

Раніше ми повідомляли, що Apple планує випуск нових Apple Watch Ultra разом з iPhone 15 цієї осені.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.