ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Чи матиме ваш iPhone підтримку iOS 17 з наступного місяця?

author avatar ProIT NEWS

У вересні Apple випустить своє нове програмне забезпечення – iOS 17. Однак деякі користувачі iPhone не зможуть використовувати нові функції, що надійдуть з оновленням, зокрема: новий режим очікування, застосунок «Журнал» та велике оновлення «Повідомлень». Про це йдеться в матеріалі CNET.

Бета-версія iOS 17 для розробників доступна для учасників Програми розробників Apple на developer.apple.com.

Нові функції програмного забезпечення будуть доступні цієї осені як безкоштовне оновлення програмного забезпечення для iPhone Xs і новіших версій. Для отримання додаткової інформації відвідайте apple.com/ios/ios-17-preview. Деякі функції можуть бути недоступні в усіх регіонах, на всіх мовах або на всіх пристроях.

Якщо ви не впевнені, який у вас iPhone, то можна швидко перевірити налаштування. Відкрийте програму «Налаштування» й торкніться «Загальні» > «Про програму». Поруч із назвою моделі ви побачите, який у вас iPhone.

Якщо у вас один із цих iPhone, то ви матимете доступ до iOS 17: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone SE (друге покоління та новіші), iPhone 14 (включно з Plus), iPhone 14 Pro.

Якщо ваш iPhone не зазначено вище, він не підтримує iOS 17 і ви не отримаєте сповіщення для завантаження нового програмного забезпечення. Наприклад, якщо у вас iPhone X або старіший, найновішим програмним забезпеченням, яке ви коли-небудь зможете використовувати на цьому телефоні, є iOS 16.

Щоб дізнатися, як вирізати об’єкти з фото і перетворити їх на стікери в iOS 17, читайте ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.