ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

G.Skill анонсує 7-дюймовий сенсорний екран Wigidash для моніторингу системи

author avatar ProIT NEWS

Виробник комп’ютерних компонентів G.Skill випустив унікальний 7-дюймовий сенсорний екран для ПК, який можна використовувати для різноманітних завдань, зокрема для контролю вашого дорогоцінного обладнання. Про це повідомляє ExtremeTech.

Екран Wigidash компанія називає найкращою «командною панеллю» для геймерів, творців контенту та багатозадачних людей. Він підключається до вашого комп’ютера через USB і може бути налаштований для відображення різноманітної системної інформації, ярликів і «мультимедійних дій». Екран коштує $129,99 і доступний на Amazon.

Сенсорний екран G.Skill є відносно низькотехнологічним, але оскільки його можна розмістити біля клавіатури, то ним досить легко керувати пальцем. 7-дюймовий сенсорний екран має роздільну здатність 1024 на 600 при яскравості 300 ніт.

Фактично, це невеликий екран, на якому можна запускати віджети. Це вирішує проблему, з якою давно стикаються геймери: віджети працюють лише на робочому столі, але ви, очевидно, не бачите їх, граючи у гру чи проводячи пряму трансляцію. Wigidash дає змогу відображати до 20 віджетів одночасно.

G.Skill усунув можливість захаращення екрана інформацією, наділивши його сіткою 5x4, але можна налаштувати розмір кожної частини екрана під себе.

Наприклад, на зображенні вище ви бачите, що у верхньому ряду всього три модулі, причому два – великого розміру. Це зручно, адже ви можете визначити пріоритет певних віджетів, щоб їх було легко побачити із першого погляду. Усе, що вам потрібно для налаштування сітки, це програмне забезпечення G.Skill, яке дає змогу перетягувати віджети на панель у програмному забезпеченні.

Найбільше цікавить моніторинг продуктивності системи за допомогою плагінів HWiNFO та Aida64, які зчитують датчики вашого обладнання. Фотографія (вище) показує Wigidash, що відображає тактову частоту для кількох ядер ЦП і пам’яті, температури ЦП і ГП, а також показники використання для обох компонентів. Різні віджети мають кольорове кодування, щоб їх було легше ідентифікувати, що дуже зручно.

Раніше ProIT повідомляв, що Google Play Games для ПК отримує підтримку 4K і деяких ігрових контролерів для консолей.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.