ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Google додає режим ремонту та програму діагностики на телефони Pixel: інструкція

author avatar ProIT NEWS

У 2023 році лінійка Pixel від Google була успішною: за один рік було випущено найбільше телефонів. Це нові Pixel 8 і 8 Pro, бюджетний Pixel 7a та дуже небюджетний Pixel Fold. Був навіть Pixel Tablet – перший Android від Google з Pixel C 2015 року.

Тепер же компанія зосереджується на ремонтопридатності. Останній Pixel Feature Drop додав довгоочікуваний режим ремонту, а також нові функції та документацію для його проведення, повідомляє ExtremeTech.

Після активації режиму відновлення телефон переходить у заблокований стан, що надає технікам із ремонту доступ до апаратного і програмного забезпечення пристрою, зберігаючи дані користувачів у безпеці. Цього року Samsung додала подібну функцію до телефонів Galaxy.

Щоб увімкнути режим відновлення (Pixel 5a та новіші моделі), просто перейдіть до «Налаштування» > «Система» > «Режим ремонту». Щоб активувати цю функцію, потрібно принаймні 2 ГБ сховища, а для активації режиму відновлення має бути безпечний екран блокування (шаблон, PIN-код або пароль).

Після перезавантаження в режим відновлення телефон матиме лише декілька програм Google, без доступу до вмісту чи файлів пристрою. Після завершення ремонту можна вийти з увімкненого режиму, щоб користуватися телефоном як зазвичай.

Додаток для діагностики пікселів

Якщо ви не впевнені, чи ваш телефон потребує ремонту, пристрої Pixel тепер також мають вбудовану програму діагностики. Її немає у списку програм, для активації потрібно ввести номер *#*#7287#*#*. Програма дає змогу перевіряти кожну частину апаратного забезпечення Pixel: камери, акселерометр, радіо, Wi-Fi, дисплей, датчик відбитків пальців тощо.

Існує й повний тест пристрою, який визначить, що саме зламано. Це також може допомогти перевірити, чи ваш пристрій повністю виправлено після того, як він був у ремонті.

Є й варіанти, як полагодити телефон Pixel самостійно. У Google оприлюднили посібники з ремонту. У цих документах докладно описано всі компоненти та наведено роз’яснення, як розібрати пристрій.

Партнерство Google з iFixit продовжує розвиватися, тож ви можете придбати оригінальні запасні частини для ремонту своїми руками. Однак повні посібники доступні лише для Pixel 8, Pixel 8 Pro і Pixel Fold.

Читайте також на ProIT про нову лінійку Pixel: смартфон тепер вимірює температуру, а навушники розпізнають мову.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.