ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Яким буде новий Pixel 8 Pro: у мережі з’явилися фото майбутнього флагмана Google

author avatar ProIT NEWS

Два фото майбутнього флагмана Google нещодавно були опубліковані на Reddit. Хоча зображення швидко видалили, але користувачі встигли зробити їх копії. The Verge поділився інформацією, що можна очікувати від Pixel 8 Pro.

Дизайн безперечно нагадує пристрої Pixel, хоча є кілька помітних відмінностей порівняно з його попередником, Pixel 7 Pro. Фото задньої частини Pixel 8 Pro дає чітке уявлення про нову систему з трьома камерами, яка, на відміну від 7 Pro, тепер повністю розміщена в одному скляному овалі. Також можна побачити новий сенсор, який може вимірювати температуру тіла користувача.

Немає додаткової інформації щодо характеристик камери, хоча попередні витоки свідчать, що вона буде оснащена 50-мегапіксельним основним датчиком, ультраширококутним сенсором на 64 мегапікселі й телеоб’єктивним сенсором на 48 мегапікселів.

На задній панелі є наклейка, що позначає телефон як прототипний тестовий пристрій із позначкою «Zuma» – кодовою назвою процесора Tensor G3 від Google. В нижній половині телефона можна побачити малюнок із ліній, але не зовсім зрозуміло, що це може бути і чи це залишиться в основному дизайні.

На зображенні передньої панелі Pixel 8 Pro є екран швидкого завантаження телефона, на якому згадується «Husky» (за чутками, це кодова назва Pixel 8 Pro) і зазначено 12 ГБ оперативної пам’яті Samsung LPDDR5 і 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Здається, Google відмовилася від вигнутого дисплея на користь плаского.

Це не перший випадок, коли в медіа з’являються зображення Pixel 8 Pro. Зображення зі схожим дизайном вже були опубліковані в березні, а телефон вперше неофіційно з’явився у внутрішньому відео Google, яке просочилося у ЗМІ в травні. Більшість того, що можна побачити на цих нових реальних зображеннях, підтверджує зміни, виявлені у попередніх витоках.

Офіційна презентація Pixel 8 Pro має відбутися цього року.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.