ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Кількість скарг зростає: iPhone 15 Pro дуже нагріваються

author avatar ProIT NEWS

Попри те, що нові моделі iPhone 15 Pro отримали хороші відгуки, деякі користувачі скаржаться, що телефони занадто сильно нагріваються, повідомляє PC Mag.

Версії Pro вперше використовують титановий корпус разом із потужнішим чипом A17 Pro. І вони сильно нагріваються, стають гарячими на дотик.

«Сьогодні я отримав IPhone 15 Pro, і він настільки гарячий, що я навіть не можу його довго тримати», – написав один із користувачів на офіційному форумі підтримки Apple.
«Я також отримав iPhone 15 Pro, і він перегрівається, коли я розмовляю приблизно 8-10 хвилин», – додав інший.

У соціальних мережах можна знайти коментарі власників, які використовують температурні сканери для перевірки нагріву своїх моделей iPhone 15 Pro. На опублікованих відео видно, як телефони досягають температури від 102 до 107 градусів за Фаренгейтом (приблизно 38-42 °C).

«Титановий iPhone 15 Pro надзвичайно нагрівається. Настільки, що його стає важко тримати. Крім того, він нагрівається лише після 2-хвилинного виклику FaceTime», – написав у Twitter інженер Мохіт Верма.

Користувачі намагалися усунути проблему, вимкнувши програми та фонові служби, однак телефони продовжують нагріватися.

«Фотографії та відео роблять його надзвичайно гарячим, заряджання робить його надзвичайно гарячим, використання його для YouTube і соціальних мереж також робить його гарячим. Чому цей Apple так неефективно керує теплом?»написав ще один користувач на Reddit.

За словами аналітика Мін-Чі Куо, нагрівання моделей iPhone 15 Pro відбувається не через 3-нм чип A17 Pro, а скоріше через «компроміси, зроблені в тепловій системі».

«Моє опитування показує, що проблеми з перегрівом iPhone 15 Pro серії не пов’язані з удосконаленим 3-нм вузлом TSMC. Основною причиною, швидше за все, є компроміси, зроблені в конструкції теплової системи для досягнення меншої ваги. Наприклад, зменшена площа розсіювання тепла і використання титанової рами, що негативно впливає на теплову ефективність», повідомив Куо у своєму блозі.

В компанії Apple поки не відповіли на запит про коментар. Але скарги в соцмережах і заголовки ЗМІ можуть змусити на це відреагувати.

iPhone 15 Pro отримав суттєве підвищення швидкості 5G – читайте про це на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.