ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft оновлює Copilot AI за допомогою GPT-4 Turbo

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft оголосила, що помічник зі штучним інтелектом Copilot отримує величезний приріст продуктивності як для платних, так і для безкоштовних користувачів. Компанія інтегрує Copilot з OpenAI GPT-4 Turbo, повідомляє Read Write.

Відтепер всі режими Copilot матимуть доступ до GPT-4 Turbo, але кожен із них було налаштовано з урахуванням того, наскільки доречно використовувати Turbo замість звичайного GPT-4.

Наприклад, режими Creative і Precise майже повністю інтегровані в GPT-4 Turbo, тоді як збалансований режим використовує GPT-4 Turbo лише в деяких випадках.

Зазначається, що ті, хто користується безкоштовним пакетом Copilot, зможуть використовувати GPT-4 Turbo, однак обмеження щодо пікового часу для користувачів безкоштовного пакету зберігаються.

Які переваги GPT-4 Turbo?

GPT-4 Turbo, запущений на початку цього року у великому оновленні від OpenAI, є вдосконаленою версією моделі ChatGPT OpenAI та потужніший за попередні моделі.

Одне з найбільш примітних оновлень цього нового режиму полягає в тому, що він тепер має відомості про події до квітня 2023 року. Цьому посприяло суперництво із Grok AI після того, як Ілон Маск захотів зробити Grok із відкритим вихідним кодом. Таким чином, останні знання GPT-4 Turbo допоможуть зберегти актуальність моделі у світі жорсткої конкуренції.

Модель Turbo може похвалитися набагато більшим контекстним вікном 128 КБ. Це означає, що вона може приймати набагато більшу кількість запитів на введення від користувачів.

Нагадаємо, нещодавно Microsoft представила Copilot for Finance – новий ШІ-помічник, який тепер відкритий для загального доступу разом із Copilot for Sales і Copilot for Service.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.