ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Nest Renew від Google приєднується до підрозділу Alphabet, щоб створити Renew Home

author avatar ProIT NEWS

Сервіс Nest Renew компанії Google залишає Google й об’єднується із платформою управління енергією OhmConnect, щоб створити нову компанію під назвою Renew Home, повідомляє The Verge.

Про цей крок оголосила фірма венчурного капіталу Sidewalk Infrastructure Partners (SIP), яка підтримує OhmConnect і вкладає $100 мільйонів у нову компанію.

«Renew Home ... допоможе прискорити розвиток індустрії віртуальних електростанцій (VPP)», – заявив генеральний директор SIP Джонатан Вінер.

Nest Renew та OhmConnect допомагають користувачам розумного дому використовувати підключені пристрої, щоб скористатися перевагами дешевшої або чистішої енергії, коли вона доступна.

Nest Renew, запущений у 2021 році, – це сервіс для користувачів Google Nest Thermostat, який дає їм змогу змінювати енергоспоживання своїх систем HVAC, щоб заощадити гроші.

OhmConnect платить своїм користувачам за те, щоб вони зменшили споживання в години пік. Наразі він допомагає понад 220 тисячам власників будинків у Каліфорнії, Техасі та Нью-Йорку заощадити кошти, використовуючи розумні розетки Ohm і розумні термостати.

У Каліфорнії та Нью-Йорку компанія працює, наприклад, із PG&E. У Техасі вона сама є постачальником електроенергії.

У заяві для The Verge речник Google Патрік Сейболд підтвердив цю новину, сказавши, що поточні клієнти Nest Renew не постраждають: «Renew Home забезпечить роботу послуги Nest Renew у майбутньому. Ми очікуємо, що клієнти матимуть безперебійний досвід, а також покращуватимуть досвід і пропозиції з часом».

Як «ресурс енергетичного переходу» Renew Home планує об’єднати платформу управління домашнім енергоспоживанням OhmConnect із «лідерством Google Nest в енергетичних продуктах і послугах, які допомагають клієнтам надавати перевагу дешевшій і чистішій енергії», щоб допомогти перевести розумні будинки та розумні пристрої на віртуальну енергію.

«Ми віримо, що Renew Home, працюючи з партнерами по всій галузі, допоможе прискорити розвиток індустрії віртуальних електростанцій (VPP), що є критичним кроком до створення більш динамічної енергетичної мережі, необхідної для забезпечення безвуглецевого майбутнього», – написав генеральний директор SIP Джонатан Вінер у блозі.

Віртуальні електростанції використовують програмне забезпечення для координації груп розумних будинків, які можуть постачати енергію в мережу, коли це необхідно, через заряджання від транспортного засобу до мережі домашні сонячні системи та домашні батареї. Також вони зменшують попит на мережу шляхом динамічного регулювання розумних термостатів або відключення підключеної побутової техніки.

У SIP, яка вважає материнську компанію Google, Alphabet, головним інвестором, кажуть, що інвестували $100 мільйонів у Renew Home. Google залишиться міноритарним акціонером нової компанії. Сервіс Nest Renew залишатиметься під керівництвом Google до завершення угоди, яка підлягає затвердженню регуляторними органами.

Раніше ProIT розповідав, яким був 2023 рік очима пошуку Google: ТОП найпопулярніших запитів в Україні.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.