ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Огляд Google Pixel Fold: перший складаний телефон, який складається правильно

author avatar ProIT NEWS

З моменту випуску у 2019 році складані смартфони були нішевою й дорогою інтригою. Замість складаних телефонів, вони діяли скоріше як складані планшети із зовнішніми дисплеями дивної форми, прикріпленими до передньої частини.

Наприклад, зовнішні дисплеї серії Galaxy Z Fold від Samsung незручно вузькі для використання смартфона як звичайного телефона. Як наслідок, складані телефони не стали справді привабливими. Однак Google змінює це з Pixel Fold, повідомляє Business Insider.

Pixel Fold має високу початкову ціну $1800, але Google успішно перетворив Pixel Fold із нішевої інтриги на життєздатний пристрій за допомогою одного простого дизайнерського рішення: зробив зовнішній дисплей схожим на звичайний телефон.

«Дійсно, Pixel Fold забезпечує як традиційний телефон, так і чудовий досвід роботи з планшетом. Як наслідок, це найкращий Android-телефон, який ви можете придбати у складаній формі, і перший такий телефон, який ми можемо рекомендувати без значних застережень», – повідомляє Business Insider.

У блозі Google зазначено, що новий складаний телефон поєднує в собі корисність Pixel із дизайном, який розкладається у компактний планшет. Він працює на основі чипа Google Tensor G2, який також робить Pixel Fold швидким і безпечним.

У закритому стані Pixel Fold має звичний для смартфона силует. При розкладанні ж відкриваються 7,6-дюймовий екран із тоншим профілем, ніж у будь-якого іншого складаного телефона на ринку.

«Щоб створити цей складний дизайн, ми не пішли на компроміс щодо форми та функціональності. Багато компонентів Pixel – від камери, акумулятора, динаміків і тактильних технологій – були вміло перероблені, щоб відповідати тонкому дизайну. Наш шарнір, виготовлений на замовлення, не тільки сприяє цій тонкості, але і є найміцнішим шарніром з усіх наявних. І останнє, але не менш важливе: Pixel Fold має рейтинг водонепроникності IPX8», – розповіли в Google.

Раніше ми повідомляли, що Honor представила найтонший складаний смартфон у світі – Magic V2.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.