ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

OpenAI планує анонсувати пошукового конкурента Google вже наступного тижня

author avatar ProIT NEWS

Компанія OpenAI планує анонсувати свій пошуковий продукт на основі ШІ в понеділок, 13 травня. Про це повідомляють джерела Reuters.

Оголошення може бути приурочене до початку щорічної конференції Google I/O, яка розпочнеться у вівторок, 14 травня і на якій очікується, що Google представить безліч продуктів, пов’язаних зі штучним інтелектом.

Bloomberg і The Information повідомили, що Microsoft OpenAI працює над пошуковим продуктом, який потенційно може конкурувати з Alphabet Google і Perplexity.

Посилання на Perplexity є доречним, оскільки звіти свідчать про те, що новий пошуковий сервіс OpenAI працюватиме аналогічно.

Perplexity шукає в Інтернеті та дає посилання на відповіді з онлайн-джерел, а служба OpenAI, як повідомляється, робить те саме. Perplexity заснував колишній дослідник OpenAI.

ChatGPT від OpenAI часто мав проблеми з пошуком в Інтернеті та наданням релевантних відповідей на основі живих даних. Хоча платна версія ChatGPT може здійснювати пошук в Інтернеті, поточні результати, які вона дає, програють порівняно із результатами, наданими Perplexity.

Стартап Perplexity, який оцінюється в $1 мільярд, набув популярності завдяки створенню інтерфейсу пошуку на основі ШІ, який показує цитати в результатах і зображеннях, а також текст у відповідях. Відповідно до січневої публікації в блозі стартапу, у нього 10 мільйонів активних користувачів щомісяця.

Раніше ми повідомляли, що OpenAI випустить GPT-5 вже цього літа.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.