ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Samsung Electronics відкриває доступ до програми Self-Repair у Європі

author avatar ProIT NEWS

Компанія Samsung Electronics Co., Ltd. оголосила, що її програма Self-Repair тепер доступна у Європі, зокрема в Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Польщі, Іспанії, Швеції та Великобританії.

Користувачі матимуть доступ до інструментів та деталей, необхідних для ремонту пристроїв, а саме смартфонів Galaxy S20, S21 і S22, а також ноутбуків Galaxy Book Pro та Galaxy Book Pro 360.

«Samsung працює над подовженням життєвого циклу наших пристроїв, щоб заохотити користувачів якомога довше користуватися пристроями Galaxy, – сказав Те Мун Ро, президент і керівник відділу Mobile eXperience Business Samsung Electronics. – Ми прагнемо розширити доступ до нашої програми Self-Repair по всьому світу, одночасно покращуючи ремонтопридатність наших продуктів».

Власники серій смартфонів Galaxy S20, S21 і S22 зможуть замінити екран телефона, заднє скло і порти для зарядки. Samsung прагне розширити програму самостійного ремонту в найближчому майбутньому, включивши в неї більше пристроїв, інструментів для ремонту, посібників і ринків.

Компанія вперше запустила програму Self-Repair у Сполучених Штатах у 2022 році. Щоб запровадити програму для європейських клієнтів, Samsung співпрацює з провідними дистриб’юторами запчастин у Європі.

Ціни на ремонтні комплекти – приблизно €30 у Німеччині (ціни у Великобританії ще невідомі). Для Galaxy S20 зарядний порт і задня панель коштують близько €50, тоді як дисплей коштує €200. Зазначена цифра зростає для новіших і дорожчих моделей – до €310 за дисплей Galaxy S22 Ultra.

Коли ця програма запрацює для користувачів в Україні, наразі невідомо.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.