ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Samsung представила перший у світі прозорий екран MicroLED на CES 2024

author avatar ProIT NEWS

Компанія Samsung представила перший у світі прозорий дисплей MicroLED на щорічній події First Look на виставці CES 2024. Однак досі немає жодної інформації про те, скільки такий інноваційний екран коштує або коли ця технологія з’явиться у роздрібних пристроях, повідомляє Engadget.

Samsung продемонструвала свій прозорий дисплей MicroLED поруч із прозорими OLED і прозорими РК-моделями, щоб підкреслити відмінності між технологіями.

Порівняно з іншими, панель MicroLED не тільки значно яскравіша. Це ще й повністю безрамна конструкція із прозорішою скляною панеллю, завдяки чому легше бачити об’єкти за нею.

Фото: Engadget

На прозорих мікро-OLED-дисплеях Samsung контент виглядає майже як голограма в повітрі. Демонстраційний пристрій має товщину лише близько сантиметра, що ще більше додає ілюзії екрана, що плаває.

Крім того, завдяки високій щільності пікселів мікросвітлодіодів зображення виглядає неймовірно чітким.

За словами представника компанії Samsung, оскільки прозорі дисплеї MicroLED мають вищу яскравість порівняно із прозорими панелями OLED, то на них також менше впливає навколишнє освітлення.

Погана новина полягає в тому, що вже наявні непрозорі телевізори Samsung MicroLED зараз коштують $150 тисяч за 110-дюймову модель. Тож мине досить багато часу, поки ці нові дисплеї стануть доступними для масового покупця.

Фото: Engadget

Samsung – не єдина корейська компанія, яка продемонструвала великий прозорий дисплей на виставці CES цього року. Її одвічний конкурент LG дебютувала з OLED T, який, на відміну від моделі Samsung, дійсно надійде у продаж цього року.

OLED T – це, очевидно, перший бездротовий прозорий OLED-телевізор із роздільною здатністю 4K і технологією бездротової передачі аудіо та відео від LG. Це базується на непрозорій моделі компанії M3.

OLED T також оснащений контрастним екраном, що згортається в коробку біля основи, яку можна підняти або опустити, натиснувши кнопку.

LG OLED T. Фото: Engadget

Раніше ми публікували огляд нового найяскравішого OLED-телевізора Samsung з антибліковим покриттям.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.