ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Три головні оновлення мобільної версії iOS 17. Що чекає власників iPhone?

author avatar ProIT NEWS

iOS 17 представила кілька нових можливостей для iPhone, які стануть доступними впродовж цього року. Головні новації операційної системи аналізує Tom’s Guide.

1. Постери контактів

Ця нова функція зробить появу людей з ваших контактів та вашу власну появу в програмі «Контакти» набагато цікавішою. Постер контакту тепер займає перше місце в записах окремого контакту, коли ви відкриваєте його деталі в програмі Телефон. Ви можете створити його для себе, обравши свою фотографію чи Memoji, а потім додати своє ім’я, обравши шрифти й кольори на власний смак.

Постерами також легко ділитися завдяки новій функції NameDrop від Apple, розширенню AirDrop, яке дозволяє обмінюватися контактами та іншими файлами, просто піднісши два iPhone (або iPhone та Apple Watch) близько одне до одного.

2. Транскрипція голосової пошти в реальному часі

Якщо ви пропустили дзвінок або не впевнені, чи слід відповідати на виклик з невідомого номера, увімкнеться функція голосової пошти в реальному часі. Вона створить транскрипцію повідомлення. Віртуальний автовідповідач дозволить вам легко стежити за текстом. Ця функція спочатку буде запущена лише для США та Канади.

3. Швидке вимкнення/увімкнення звуку для дзвінків на AirPods

Якщо ви приймаєте дзвінки через бездротові навушники Apple AirPods, iOS 17 тепер дає вам можливість швидко вимкнути мікрофон одним натисканням на ніжку навушника. На AirPods Max замість цього потрібно натиснути кнопку Digital Crown. Однак ця функція не працюватиме з AirPods 1-го або 2-го поколінь.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.