ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

В iOS 18 користувачі iPhone отримають смайли, які ШІ створюватиме в момент написання тексту

author avatar ProIT NEWS

Створені штучним інтелектом емодзі будуть серед нових функцій в iOS 18, які Apple продемонструє на WWDC наступного місяця. Про це повідомляє оглядач Марк Гурман із Bloomberg.

Компанія розробляє програмне забезпечення, яке може створювати власні смайли на основі того, що користувачі пишуть.

Apple робить це таким чином, щоб користувачі iPhone мали більше можливостей налаштування для своїх застосунків і головного екрана, як-от можливість змінювати колір значків застосунків і розташовувати їх більш вільно, а не бути заблокованими в макеті сітки.

Останнє було б досить великою зміною для Apple і, безсумнівно, бажаною зміною для всіх користувачів, які прагнули бути більш креативними із дизайном головного екрана. Однак поки що це лише чутки.

Напередодні щорічної конференції розробників, яка розпочнеться 10 червня, було багато розмов про плани компанії щодо штучного інтелекту. Але замість того, щоб на цьому етапі дебютувати з чимось яскравим, Apple дотримуватиметься практичного застосування цієї технології, припускає аналітик.

Очікується, що компанія оголосить про партнерство з OpenAI. За словами Марка Гурмана, це може дати AI поштовх таким речам, як пошук Safari, Siri, ретушування фотографій і транскрипція голосових нагадувань.

Крім того, може бути представлено інтелектуальне резюме для сповіщень, вебсторінок тощо.

Читайте також на ProIT, що iPhone можна буде керувати одним поглядом. В iOS 18 додадуть цю та інші спеціальні можливості.

Раніше ми розповідали, як підключити Apple Pencil до iPad.

Читайте й про інші лайфхаки на ProIT: як виконати апаратне скидання Chromebook, як покращити якість звуку під час дзвінків завдяки прихованим функціям iPhone та як оновити SSD меншого розміру до більшого.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.