ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

У Threads тепер можна публікувати опитування та GIF-файли

author avatar ProIT NEWS

Шаховий матч Threads проти X (Twitter) продовжується запуском опитувань і GIF. Ці доповнення додають до Threads два основних компоненти, які широко використовуються на X. Це ще одна зміна, яку генеральний директор Meta Марк Цукерберг представив на платформі останніми тижнями, повідомляє Gizmodo.

Цукерберг висловив своє захоплення новими функціями у дописі в Threads, який він супроводив GIF-зображенням диктора UFC Брюса Баффера та підписом: «Як я ставлюся до опитувань і GIF-файлів, які сьогодні з’являться в Threads».

Цукерберг також опублікував окреме опитування, яке відображається лише в мобільному застосунку, що пропонує три варіанти та дозволяє користувачам голосувати в режимі реального часу.

Функція працює подібно до опитувань в Instagram Stories, але є і відмінність: програма надішле сповіщення користувачам, які проголосували, коли опитування закінчиться.

GIF-файли й опитування слідують за кількома іншими нещодавніми доповненнями до Threads, зокрема вебверсією програми, кнопкою редагування, перемиканням профілів, вподобайками, хронологічною стрічкою тощо.

Доповнення Threads з’явилися після того, як Цукерберг заявив інвесторам, що прагне збільшити кількість користувачів Threads до одного мільярда. Ці плани можуть здатися шокуючими, враховуючи, що Threads наразі має менше ніж 100 мільйонів активних користувачів щомісяця, але Цукерберг каже, що за поточних темпів зростання кількість користувачів може досягти його очікувань лише за кілька років.

«Пройшло три місяці, і я дуже задоволений траєкторією. Я довго думав, що має бути програма для публічних обговорень на мільярд людей, яка буде трохи позитивнішою. І я думаю, що якщо ми будемо продовжувати ще кілька років, то у нас є хороші шанси досягти цього», – сказав Цукерберг.

Нагадаємо, нова соцмережа Threads запустилася в червні, залучивши понад мільйон активних користувачів протягом першого тижня. Але, як повідомляв ProIT, потім застосунок за два тижні втратив близько 70% активних користувачів. На початку серпня із соцмережі пішли більш ніж 80% щоденних активних користувачів.

Під час розмови про прибутки за 2-й квартал Цукерберг сказав інвесторам, що щодня до Threads повертається більше людей, ніж він очікував, але додав, що вони «зосереджені на утриманні та вдосконаленні основ», перш ніж намагатися збільшити кількість користувачів Threads.

Також ми розповідали про головні відмінності між Threads і Twitter. А також повідомляли про перше оновлення Threads.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.