ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Unsqueeze – програма масштабування відео на основі Metal із підтримкою роздільної здатності 8K+

author avatar ProIT NEWS

Розробник Finn Voorhees випустив нову програму для масштабування відео, яка працює на iPhone, iPad і Mac. Unsqueeze призначена для збільшення роздільної здатності ваших відео, повідомляє 9to5 mac.com.

Unsqueeze працює на базі Metal Framework від Apple на Apple Silicon, що робить її значно швидшою, ніж інші програми на Apple Silicon.

«Unsqueeze збільшує роздільну здатність ваших відео, зберігаючи при цьому чіткість і деталі. Програма використовує найновіші та найкращі алгоритми масштабування й повністю працює на графічному процесорі, створюючи високоякісне відео швидше, ніж інші інструменти масштабування», – йдеться у повідомленні.

Застосунок працює в режимі офлайн і може збільшити ваше відео до роздільної здатності 8K+. Він працює зі всіма найпоширенішими типами відеофайлів і навіть підтримує пакетне збільшення кількох відео одночасно.

Unsqueeze доступний в App Store як безкоштовне завантаження з підтримкою розширення відео до роздільної здатності 5K. Існує одноразова універсальна покупка за $10, яка розблоковує Unsqueeze XL, що підтримує масштабування до 8K+. Версія Upscale для iPad також буде доступна на Vision Pro з першого дня.

Крім того, розробник Finn Voorhees працює над застосунком Castaway, який увімкне вхід HDMI на Vision Pro за допомогою USB-карти захоплення та iPad.

Читайте також на ProIT: Безкоштовний PDFgear покращує робочі процеси для iPhone, iPad і Mac за допомогою AI Copilot.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.