ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Вже понад пів мільйона киян підключили функцію «Експрес-проїзд» від Apple

author avatar ProIT NEWS

Уже 555 тисяч користувачів підключили функцію «Експрес-проїзд» від Apple, Visa та «Київ Цифровий» для оплати проїзду у наземному громадському транспорті. Про це повідомив заступник мера Києва з ІТ Петро Оленич.

Київ приєднався до світових столиць, де працює функція «Експрес-проїзд» від Apple, наприкінці липня. Пасажири можуть оплатити проїзд у муніципальних автобусах за допомогою свого iPhone або Apple Watch.

У блозі Apple зазначено, що експрес-режим дає змогу використовувати картки, пропуски та ключі у програмі «Гаманець» за допомогою лише одного торкання.

«Експрес-режим» дасть змогу оплачувати проїзд в один дотик без виведення пристрою з режиму сну, розблокування чи автентифікації за допомогою Face ID, Touch ID або свого пароля. Щоб сплатити за проїзд, достатньо просто піднести свій iPhone або Apple Watch до валідатора.

Як повідомили у КМВА, щоб підключити функцію, необхідно додати банківську або ж цифрову транспортну картку до Apple Wallet та увімкнути режим «Експрес-проїзд» у параметрах, виконавши такі дії:

  • Відкрити програму «Гаманець» на iPhone і вибрати картку.
  • Натиснути кнопку «Більше» (…), а потім – «Дані картки».
  • Натиснути «Параметри експрес-проїзду».
  • Вибрати бажану кредитну або дебетову картку.

Пасажири зможуть використовувати свій iPhone для оплати проїзду в наземному громадському транспорті до п’яти годин, навіть якщо їхній пристрій розряджений, завдяки резервному живленню.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.