ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Використання неправильного зарядного пристрою USB-C може назавжди зіпсувати ваш новий iPhone 15

author avatar ProIT NEWS

Покупцям iPhone 15 варто бути обережними: використання неправильних роз’ємів USB-C може зіпсувати ваш пристрій, йдеться в матеріалі Insider.

Нові iPhone 15 можна буде отримати вже 22 вересня. Вони вперше матимуть порт USB-C, що означає відхід від роз’ємів Apple Lightning.

Деякі кабелі USB-C і плагіни можуть мати менший захист для iPhone, ніж офіційні кабелі Apple Lightning, тому слід остерігатися публічних плагінів і дешевих роз’ємів.

Компанія Apple рекомендує власникам iPhone використовувати зарядні пристрої Apple або інших марок, які відповідають певним правилам безпеки.

Використання зарядного пристрою, який не відповідає стандартам, може поставити iPhone під загрозу, зауважила Джесса Джонс, власниця майстерні з ремонту мобільних пристроїв iPad Rehab.

«Високоякісні зарядні пристрої – це, по суті, електроніка з крихітними друкованими платами всередині них. На офіційному кабелі Lightning від Apple є дві мікросхеми. Одна засвідчує, що кабель виготовлено Apple, а інша діє як запобіжник, який ізолює пошкодження зарядного пристрою. У разі перепадів напруги, наприклад, буде знищено лише зарядний пристрій, а не сам телефон», – зазначила Джонс.

Неавторизовані або підроблені зарядні пристрої можуть бути менш дорогими, але ремонт телефона коштує дорого. Якщо ви купуєте зарядний пристрій не від Apple, то слід ознайомитися з описом продукту та відгуками про нього.

Також можна використовувати такі інструменти, як Fakespot, під час покупок на Amazon, щоб переконатися, що ви отримуєте якісний продукт. В ідеалі ваш зарядний пристрій має бути MFi.

Відповідно до Tom's Guide, програма Apple MFi, або Made for iPhone, призначена для захисту користувачів незалежно від того, чи вирішили вони придбати зарядні пристрої Apple, чи ні. Зарядні пристрої для телефонів MFi повинні відповідати правилам безпеки. Такі бренди, як Amazon Basics та Otterbox, наприклад, продають зарядні пристрої MFi.

Зарядні пристрої Apple та MFi можуть захистити ваш iPhone від розеток високої напруги. Однак слід бути обережними, використовуючи розетки у готелі, ресторані, на кріслах літака тощо.

Якщо підключити зарядний пристрій низької якості до високовольтної розетки, він може зіпсувати телефон, попередила Джесса Джонс.

Раніше ми повідомляли, що iPhone доведеться міняти батареї.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.