ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Виробник мікросхем TSMC відкриває другу фабрику в Японії за підтримки Sony і Toyota

author avatar ProIT NEWS

Найбільший у світі виробник мікросхем TSMC оголосив про відкриття другого заводу в Японії за підтримки технологічного гіганта Sony й автовиробника Toyota. Про це повідомляє СNBC.

Japan Advanced Semiconductor Manufacturing Inc., виробнича компанія, більшою частиною якої володіє TSMC, розпочне будівництво нового заводу цього року і планує ввести його в експлуатацію до кінця 2027 року.

У TSMC заявили, що загальні інвестиції в JASM, враховуючи перший об’єкт, який запрацює цьогоріч, перевищать $20 мільярдів. Ця цифра включає внески інших партнерів підприємства.

Розширення діяльності TSMC в Японії підкреслює прагнення японського уряду до наземного виробництва напівпровідників, які застосовуються у всьому, починаючи від автомобілів і смартфонів і закінчуючи військовою зброєю, і розглядаються як критичні компоненти таких технологій, як штучний інтелект. Японія прагне повернути собі лідерство на арені напівпровідників.

Дві фабрики TSMC в Японії не вироблятимуть найсучасніші мікросхеми. Вони зосередяться на застосуванні в таких сферах, як напівпровідники для автомобільної промисловості, промислового використання, споживчих і так званих високопродуктивних обчислень.

Найбільший у світі виробник чипів за контрактом TSMC виробляє напівпровідники для таких компаній, як Apple і NVIDIA, і багато країн запрошували його налагодити роботу на місцевому рівні.

Одним із найбільших закордонних проєктів TSMC є інвестиції в розмірі $40 мільярдів в Аризоні для будівництва двох заводів із виробництва мікросхем у межах ширшого поштовху США до перенесення виробництва на іншу територію.

Раніше ProIT повідомляв, що вразливість у 5G-модемах Qualcomm і MediaTek зачіпає сотні смартфонів на Android та iOS.

Також ProIT писав, що NVIDIA випустить повільнішу версію ігрового чипа в Китаї, щоб відповідати експортному контролю США.

Ще ми повідомляли, що процесор Intel Meteor Lake раптово став більш ніж на 10% швидшим після оновлення BIOS.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.