ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

6 оновлень для Waze: допоможе з парковкою, попередить про різкі повороти й зміни обмежень швидкості

author avatar ProIT NEWS

Waze представляє оновлення свого застосунку: нові сповіщення про зміни обмеження швидкості, пункти збору плати, круті повороти, транспортні засоби екстреної допомоги тощо. Про це йдеться на сайті Waze.

Навігаційний застосунок також надасть нові відомості під час планування маршрутів або пошуку паркувальних місць.

Більшість із цих покращень з’явиться на Android та iOS до кінця березня 2024 року.

1. Допомога в навігації на складних кругових перехрестях

Орієнтуватися на перехресті з кільцевим рухом може бути складно, особливо якщо ви перебуваєте в незнайомій частині міста. Тепер за допомогою місцевих членів спільноти Waze ви чітко бачитимете, коли в’їжджати, яку смугу вибрати та де виїхати, щоб не проґавити свій поворот.

Розповсюдження в усьому світі для користувачів Android відбудеться цього місяця, а для користувачів iOS – пізніше цього року.

2. Попередження про перешкоди на маршруті

Тепер ви можете бути попереджені заздалегідь, коли транспортні засоби екстреної допомоги, наприклад швидка допомога, зупиняються на вашому маршруті, щоб ви могли скоригувати його.

Це оновлення вже доступне для водіїв у США, Канаді, Мексиці та Франції на Android та iOS, а незабаром з’явиться й в інших країнах.

3. Попередження про зміну швидкісного режиму

Нікому не подобається отримувати штраф за перевищення швидкості. Завдяки оновленій інформації Waze про обмеження швидкості в усьому світі ви почнете бачити сповіщення, коли обмеження швидкості ось-ось зменшиться на вашому маршруті, що дасть вам більше часу, щоб зменшити швидкість і безпечно адаптуватися до мінливих дорожніх умов.

Цього місяця зазначене оновлення стане доступним для всіх користувачів Android та iOS.

4. Орієнтуйтеся як місцевий житель

Waze вже попереджає вас про небезпеки, як-от ями, залізничні переїзди та погану погоду. Тепер завдяки спільноті водіїв Waze, які регулярно оновлюють мапу, ви також отримуватимете завчасні попередження про круті повороти та лежачих поліцейських.

Цього місяця вказані сповіщення надійдуть у всьому світі для всіх користувачів Android та iOS.

5. Знайдіть паркомісце без стресу

Waze об’єднався із Flash, щоб надати ще більше корисної інформації про паркінги, включно з тим, скільки вони коштують, чи вони криті, чи доступні для людей на інвалідних візках, чи є варіанти для паркування автомобіля працівником та чи є станції для зарядки електромобілів. Ви навіть зможете забронювати місце для паркування прямо у застосунку Waze, щоб заощадити свій час.

Найближчими тижнями на Android та iOS почне надходити нова інформація про паркування для понад 30 тисяч паркінгів у США та Канаді, включно з такими великими містами, як Нью-Йорк, Чикаго та Монреаль.

6. Дивіться корисну інформацію про ваші улюблені маршрути

Багато водіїв Waze кажуть, що надають перевагу своїм улюбленим маршрутам до місць, які часто відвідують, як-от додому чи на роботу, навіть якщо це не найшвидший варіант.

Починаючи з цього місяця, Waze спрощує перегляд інформації про ваші звичайні маршрути, включно з поточними оновленнями дорожнього руху та затримками в дорозі. Ви можете використовувати цю інформацію, щоб швидко порівняти ваші улюблені маршрути з альтернативними та вибрати маршрут, який підходить саме вам.

Вказане оновлення вийде цього місяця по всьому світу на Android та iOS.

Раніше ProIT повідомляв, що Microsoft виправляє проблеми з клієнтами Outlook, які не синхронізуються через Exchange ActiveSync.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.