ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

API Threads стане доступним для творців і розробників у червні

author avatar ProIT NEWS

Threads, платформа мікроблогів Meta, була запущена в липні 2023 року. Відтоді команда Threads працювала над багатьма новими функціями й незабаром користувачі отримають значне оновлення – Threads API стане доступним вже у червні. Про це повідомляє 9to5 mac.com.

З самого початку багато користувачів Threads вимагали запровадження загальнодоступного API, щоб розробники могли інтегрувати соціальну мережу зі своїми інструментами. Наприклад, API буде дуже корисним для таких платформ, як WordPress, щоб автоматично ділитися новими публікаціями в обліковому записі Threads. На щастя, за кілька місяців це нарешті стане реальністю.

«Протягом останніх кількох місяців ми створювали Threads API, щоб дозволити творцям, розробникам і брендам керувати своєю присутністю у Threads у великих масштабах і легко ділитися свіжими новими ідеями зі своїми спільнотами за допомогою улюблених програм сторонніх розробників»,йдеться у дописі.

Threads API дозволить програмам сторонніх розробників автентифікувати, публікувати й отримувати контент. У майбутньому API також забезпечуватиме модерацію відповідей та аналітику.

Зауважимо, що Meta співпрацює із невеликою кількістю партнерів, включаючи Hootsuite, Sprout Social і Techmeme, щоб протестувати новий API перед офіційним запуском у червні.

Минулого місяця оновлення Threads додало нову кнопку, яка дає змогу користувачам швидко отримати доступ до камери, не виходячи із програми. Ще одна довгоочікувана функція для користувачів Threads, додана з цим оновленням, – це можливість зберігати чернетки.

Нещодавно ми повідомляли, що Threads стрімко випереджає своїх конкурентів, особливо X, за щоденними завантаженнями на платформах iOS і Google Play. Цей сплеск означає потенційну зміну ринкової динаміки соціальних мереж і послуг мікроблогів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.