ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple скорочує виробництво iPhone 15: прогноз аналітиків

author avatar ProIT NEWS

Очікується, що Apple анонсує iPhone 15 наступного місяця. Однак існує багато чуток, що у компанії виникли проблеми з масовим виробництвом певних компонентів, таких як дисплей і камери.

Хоча все вказує на те, що iPhone 15 буде анонсований у вересні, аналітик Джефф Пу вважає, що Apple вже скорочує виробництво нових телефонів, пише 9to5Mac.com.

Він ознайомився із повідомленням, яке було надіслано інвесторам і яке свідчить про те, що Apple випустить 77 мільйонів iPhone 15 до кінця року. Раніше передбачалося, що компанія випустить близько 83 мільйонів iPhone 15.

За словами аналітика, є дві основні причини скорочення.

По-перше, проблеми з постачанням все ще можуть вплинути на масове виробництво iPhone 15: датчики камери Sony, нова титанова рамка для моделей Pro та новий дисплей із тоншими рамками можуть затримати виробництво нових телефонів.

По-друге, Пу вважає, що Apple скоригувала свої оцінки продажів через «занепокоєння попитом». Скоріше за все, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max будуть дорожчими за своїх попередників, що може призвести до зниження попиту.

«Зниження плану збірки перед запуском не є позитивним сигналом. Потенційне підвищення ціни на iPhone 15 Pro Max також може знизити кінцевий попит», – сказав аналітик.

Apple повідомила про падіння доходу від продажів iPhone з $40,67 млрд до $39,67 млрд за 3-й фінансовий квартал 2023 року. У розмові з інвесторами генеральний директор Apple Тім Кук підтвердив, що компанія продає менше iPhone у США на її основному ринку попри кращі результати в деяких інших регіонах.

Джефф Пу також поділився думками, чого очікувати від моделей iPhone 16 Pro, які мають бути представлені наприкінці 2024 року. Аналітик вважає, що Apple веде переговори з постачальниками чипів Wi-Fi 7, нової 48-мегапіксельної ультраширокої лінзи, мікросхем Ultra Wideband. Також йдеться про апдейт Bluetooth.

Очікується, що Apple планує провести спеціальну подію 12 або 13 вересня для представлення iPhone 15.

Раніше ми писали, що Apple планує випуск нових Apple Watch Ultra разом з iPhone 15 цієї осені.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.