ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple відкриває App Store для ігрових емуляторів

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple оголосила, що дозволить емулятори ігор на своїх платформах як частину нових кроків щодо дотримання правил Європейського Союзу.

Як повідомляє Read Write, розробники тепер можуть розробляти та поширювати емулятори ігор через App Store. Про це Apple повідомила електронною поштою.

Розробники намагалися поширювати ігрові емулятори для користувачів iOS, незважаючи на політику App Store, яка забороняє подібне програмне забезпечення. Деяким програмам вдалося обійти механізми перегляду Apple, замаскувавши свої справжні функції та сховавши в них емулятори. Однак це зміниться з новими правилами.

Компанія Apple дозволила емуляторам ігрових консолей пропонувати завантажувати ігри. Проте технологічний гігант попереджає розробників, що вони несуть відповідальність за все програмне забезпечення, яке пропонується у застосунку, і забезпечення відповідності такого програмного забезпечення Керівним принципам компанії та чинному законодавству.

Статус емуляторів завжди був юридично неоднозначним, оскільки незрозуміло, хто володіє правами.

У березні Європейська комісія оштрафувала компанію приблизно на $2 мільярди за ймовірне порушення правил App Store щодо провайдерів потокового передавання музики. Відповідно до Закону про цифрові ринки, який набув чинності минулого місяця, найпотужнішим технологічним компаніям буде заборонено віддавати перевагу власним послугам перед конкурентами.

Зміни також, мабуть, були відповіддю на антимонопольний позов, поданий Сполученими Штатами. У ньому стверджувалося, що Apple не допускає в App Store хмарні програми для потокової передачі ігор і суперзастосунки. Нещодавно ж Apple почала надавати хмарним потоковим платформам, таким як Xbox Cloud Gaming і GeForce Now, доступ до App Store.

Раніше ми повідомляли, що Apple дозволить завантажувати програми для iOS безпосередньо із сайтів розробників.

Також компанія почала тестування розміщення реклами в App Store за допомогою ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.