ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Apple випустила лінійку MacBook Air наступного покоління з чипом M3

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple анонсувала появу лінійки MacBook Air наступного покоління M3 із діагоналлю 13 і 15 дюймів. Нові моделі доступні для замовлення вже зараз, а поставки почнуться 8 березня, повідомляє 9to5mac.

Нові ноутбуки оснащені чипом M3 із вищою продуктивністю процесора і графічного процесора, оновленим нейронним механізмом і до 2 разів швидшим Wi-Fi.

Тепер чип також підтримує підключення до двох зовнішніх дисплеїв одночасно, що нарешті компенсує одну з небагатьох регресій функцій під час переходу від Intel до Apple Silicon.

Основна функція можливості під’єднання двох дисплеїв одночасно має невелику помилку. Вона працює, лише коли кришка ноутбука закрита. Це означає, що тепер ви можете мати настільний MacBook Air із двома зовнішніми дисплеями, але якщо кришка відкрита й екран Air увімкнено, ви можете мати лише один активний зовнішній дисплей, як і у попередніх моделях M1 і M2.

Це покращення для ери Apple Silicon MacBook Air, але все ще поступається тому, що було можливо на Intel Air (на Intel Air ви можете підключити два зовнішні дисплеї, а також активно використовувати власний екран ноутбука).

Що стосується технічних характеристик, M3 MacBook Air має швидший 8-ядерний ЦП у поєднанні з 10-ядерним графічним процесором. Apple також називає новий Air найкращим у світі споживчим ноутбуком для штучного інтелекту завдяки включенню швидшого 16-ядерного Neural Engine.

Радіостанції Wi-Fi оновлено для підтримки Wi-Fi 6E, що забезпечує максимальну теоретичну швидкість завантаження, яка вдвічі перевищує швидкість попереднього покоління.

Загальний дизайн M3 MacBook Air такий самий, як і моделі M2, з екраном із тонкою рамкою з вирізом для камери та корпусом із пласкими краями. Це надійне оновлення специфікацій як для 13-дюймового, так і для 15-дюймового ноутбука.

13-дюймовий і 15-дюймовий MacBook Air доступні в чотирьох кольорах: midnight, starlight, space gray та silver. Їх вже можна замовити в онлайн-магазині Apple.

Ціна на 13-дюймовий MacBook Air з M3 починається від $1099, а 15-дюймова модель стартує від $1299 (ті самі ціни, що й на попередню лінійку M2).

13-дюймовий M2 MacBook Air залишається у продажу за новою нижчою ціною $999 після припинення виробництва моделі M1.

Раніше ProIT писав, що цього року Apple може обійтися без весняної події, але випустить багато новинок.

Також ми повідомляли, що Apple готується купити стартап зі штучним інтелектом із передовою технологією конфіденційності для підтримки Apple Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.