ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple застерігає: не спіть на своєму iPhone, поки він заряджається

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple випустила службове оголошення, в якому попереджає, що сон на зарядному пристрої або самому iPhone може призвести до пожежі, ураження електричним струмом, травм або пошкодження телефона чи майна.

В Apple розповіли, що їхній телефон і USB-адаптери живлення можуть нагріватися під час зарядки, що «може призвести до дискомфорту або травми».

«Використовуйте здоровий глузд, щоб уникнути ситуацій, коли ваша шкіра контактує з пристроєм, його адаптером живлення або бездротовим зарядним пристроєм, коли він працює або підключений до джерела живлення протягом тривалого періоду часу», – йдеться в заяві.

Виробник смартфонів прямо радить своїм клієнтам не спати на зарядному кабелі та iPhone, не сидіти на них.

«Не спіть на пристрої, адаптері живлення чи бездротовому зарядному пристрої та не кладіть їх під ковдру, подушку чи своє тіло, коли вони підключені до джерела живлення. Тримайте свій iPhone, адаптер живлення та будь-який бездротовий зарядний пристрій у добре провітрюваному місці під час використання або заряджання», – наголосили в Apple.

Щоб безпечно використовувати USB-адаптер живлення Apple і зменшити ймовірність травм або пошкоджень, пов’язаних із нагріванням, компанія радить підключати адаптер живлення безпосередньо до розетки.

Не використовуйте адаптер живлення у вологих місцях, наприклад біля раковини, ванни чи душової кабіни, а також не під’єднуйте та не від’єднуйте адаптер живлення мокрими руками.

Варто зазначити, що майже 1,5 мільйона людей у всьому світі користуються iPhone.

Згідно з опитуванням, 64% жителів США заряджають свої телефони під час сну. Це означає, що щоночі десь близько мільярда людей піддаються певному ризику пожежі, хоч і статистично маловірогідному, зазначає UpWorthy.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple змусить виробників аксесуарів для Apple Watch підтримувати швидку зарядку.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.