ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google I/O 2024 відбудеться 14 травня. Чого очікувати?

author avatar ProIT NEWS

Наступна конференція розробників I/O від Google відбудеться 14-15 травня. Як і минулого року, основна доповідь I/O 2024 транслюватиметься перед обмеженою аудиторією у прямому ефірі й буде доступною для перегляду віртуально, повідомляє The Verge.

Цього року I/O, ймовірно, буде зосереджено на штучному інтелекті, особливо зараз, коли Google випустила свою нову флагманську модель ШІ Gemini та її меншу версію Gemma.

Крім того, ми зможемо почути про нові функції, які з’являться в Android 15, і оновлення інших сервісів Google, таких як Gmail, Google Photos тощо.

Новий смартфон Pixel 8A також може бути в планах I/O. Минулого року компанія Google представила модель середнього класу 7A, тож модель 8А може бути представлена вже цьогоріч.

Сезон розробників розпочинається: вже наступного тижня стартує GTC від NVIDIA. Очікується, що компанія представить нові чипи на архітектурі Blackwell.

У Microsoft повідомили, що її щорічна конференція Build для розробників відбудеться в Сіетлі з 21 до 23 травня. Очікуються новини про оновлення ШІ, Copilot, Surface.

Пізніше (влітку) відбудеться конференція WWDC 2024, на якій покажуть нові операційні системи для Apple-гаджетів. Ймовірно, що iOS 18 принесе найбільше за останні роки оновлення, основою якого буде ШІ.

Раніше ми повідомляли, що Google випустила першу попередню версію Android 15 із новими криптографічними функціями керування мікросхемами.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.