ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google Play посилює правила для розробників застосунків для Android: більш жорсткі вимоги до тестування та перевірки застосунків

author avatar ProIT NEWS

Компанія Google оголосила про посилений захист для розробників Android, які публікують програми у своєму магазині Google Play, повідомляє TechCrunch.

Ці зміни є частиною ширших зусиль Google, спрямованих на те, щоб низькоякісні та небезпечні застосунки не потрапляли в магазин застосунків і на пристрої споживачів.

Тепер компанія вимагатиме від розробників тестувати свої програми за участю щонайменше 20 людей протягом принаймні 2 тижнів до публікації. Це допоможе розробникам виявити проблеми та помилки, а також отримати відгуки користувачів перед запуском програми.

Крім того, компанія планує збільшити свої інвестиції у процеси перевірки застосунків, попереджаючи про можливе уповільнення їх схвалення, поки ці зміни будуть впроваджуватися.

Також розробникам було запропоновано вибирати бажаний кінцевий термін виконання суворіших вимог перевірки, пов’язаних із публікацією в Google Play. Для розробників, які не виберуть часові межі до 29 лютого 2024 року, буде автоматично встановлено кінцевий термін, повідомили в Google.

Цього тижня компанія почала виділяти певні програми у Play Store, які пройшли незалежні перевірки безпеки. Для перевірки використовується процес під назвою Mobile Application Security Assessment (MASA), запроваджений торік App Defense Alliance (ADA). Після успішної перевірки Google дозволяє розробникам показувати значок незалежної перевірки безпеки у розділі «Безпека даних» на сторінці програми у Google Play.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.