ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Як перевірити стан батареї iPhone і коли пора її замінити?

author avatar ProIT NEWS

Якщо вам цікаво, як тримається заряд батареї вашого iPhone, або якщо виникли проблеми з часом роботи батареї чи несподівані вимкнення це легко перевірити в налаштуваннях iOS.

9to5 mac.com розповідає, як перевірити стан акумулятора iPhone, коли його пора замінити, а також про цикли зарядів.

Якщо ви оновлюєте свій iPhone раз на рік або два, у вас не повинно виникнути проблем із розрядженою батареєю. Але для тих, хто використовує iPhone 2 роки або більше, низький заряд батареї стає постійним зі збільшенням кількості циклів заряджання пристрою.  

Як переглянути стан акумулятора iPhone

  1. Відкрийте Settings app на своєму iPhone.
  2. Проведіть пальцем вниз і виберіть Battery.
  3. Тепер виберіть Battery Health & Charging.
  4. Поточна ємність акумулятора вказана угорі.
Як переглянути стан акумулятора iPhone покрокове керівництво

Коли потрібно замінити акумулятор iPhone

  • TL, DR: якщо заряд батареї впав нижче 80% від початкової ємності, вам слід подумати про її заміну.
  • Коли у розділі Battery Health & Charging зʼявляється попередження, що стан батареї погіршився і якщо це спричиняє такі проблеми, як несподівані вимкнення та/або неможливість підтримувати максимальну продуктивність.

Компанія Apple стверджує, що батареї iPhone «сконструйовані таким чином, щоб зберігати до 80% своєї початкової ємності після 500 повних циклів зарядки при роботі в нормальних умовах».

Якщо ви перебуваєте в США, на заміну поширюється однорічна гарантія або AppleCare. Якщо ж на вас не поширюється гарантія, то Apple стягує $69-$99 за послугу із заміни акумулятора iPhone.

Коли показник акумулятора iPhone падає нижче 80% від початкової ємності, може автоматично застосовуватися керування продуктивністю. Це допомагає запобігти неочікуваним завершенням роботи.

Однак можна вимкнути це регулювання продуктивності. Для цього знайдіть маленьку кнопку Disable в розділі Peak Performance Capability.

Якщо ви бачите повідомлення про те, що стан батареї низький або невідомий, зверніться до Apple Store, служби підтримки Apple або до авторизованого постачальника послуг Apple, якщо хочете отримати сертифіковану заміну батареї.

Як вимірюються цикли заряду?

Apple визначається цикл заряду так:

«Ви завершуєте один цикл заряджання, коли використовуєте (розряджаєте) 100% ємності вашого акумулятора, але не обов’язково весь від одного заряду. Наприклад, одного дня ви можете використати 75% ємності акумулятора, а потім повністю зарядити його протягом ночі. Якщо ви використаєте 25% наступного дня, це вже буде 100%, а два дні становитимуть один цикл заряджання. Для завершення одного циклу може знадобитися кілька днів».

Читайте також на ProIT застереження від Apple, чому не варто спати на своєму iPhone, поки він заряджається.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.