ProIT: медіа для профі в IT
4 хв.

iOS 17.1 очікується наступного тижня з новими функціями та виправленнями помилок

author avatar ProIT NEWS

Після приблизно місяця бета-тестування реліз iOS 17.1 очікується вже наступного тижня. Оновлення містить кілька нових функцій, виправлення помилок і покращення продуктивності, повідомляє 9to5mac.com.

Хоча компанія Apple не підтвердила дату випуску iOS 17.1, очікується, що оновлення буде випущено у вівторок, 24 жовтня. Цю дату оприлюднили французькі регулятори минулого тижня.

Навіщо регуляторам у Франції знати про дату випуску iOS 17.1? Що ж, одна зі змін в оновленні усуває занепокоєння французьких регуляторів щодо рівня радіації iPhone 12.

Що нового в iOS 17.1?

Нові функції AirDrop

По-перше, оновлення додає нову функцію AіrDrop, яка дозволяє продовжувати передачу через Інтернет, коли ви виходите за межі діапазону іншого пристрою. Ця функція була анонсована на WWDC у червні, але не була включена у перший випуск iOS 17 минулого місяця.

У налаштуваннях також є новий перемикач, який дає змогу використовувати мобільні дані для завершення передачі AirDrop на застосунок до Wi-Fi.

Оновлення Apple Music

Музичні функції Apple iOS 17.1

iOS 17.1 також вносить кілька змін в Apple Music:

 • Тепер ви можете вибирати пісні, альбоми та списки відтворення. У програмі Music з’явилися нові параметри фільтрації, щоб легко відображати улюблені файли у вашій бібліотеці.
 • Apple додала бібліотеку ілюстрацій, які можна використовувати для налаштування списків відтворення. Ви можете знайти ці нові параметри, торкнувшись меню з трьома крапками у верхньому правому куті списку відтворення та вибравши Edit.
 • Унизу ваших списків відтворення є нова область Song suggestions, які компанія Apple представить, щоб «відповідати атмосфері вашого списку відтворення».

Зміни режиму очікування

iOS 17.1 в режимі очікування

Apple додала нові параметри в режим очікування, а саме функцію, яка перетворює ваш iPhone на розумний дисплей під час заряджання та в альбомній орієнтації. У розділі «Налаштування» ви знайдете нову опцію «Дисплей» у меню режиму очікування. Тут є нові перемикачі для автоматичного вимикання дисплея через 20 секунд або ніколи.

Початковий випуск iOS 17 не пропонував такого рівня детального контролю над StandBy. Нова опція «Ніколи» означає, що тепер ви можете переконатися, що ваші віджети StandBy завжди видимі.

Однак ці зміни в режимі очікування доступні лише на пристроях із постійно включеним дисплеєм, до яких належать iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max.

Нові функції для Apple Wallet

див. Дізнайтеся про баланс в Apple Wallet

Для користувачів iPhone у Сполученому Королівстві iOS 17.1 додає нову функцію «Підключені картки», яка переносить поточний баланс рахунку користувача з їхнього банку, а також історію депозитів і платежів. У Великобританії ця функція працює на базі Open Banking API й підтримується Barclays, HSBC, Lloyds, RBS, Monzo та Starling.

У Сполучених Штатах не існує еквівалента Open Banking API. Однак Apple об’єдналася безпосередньо з Discover, щоб показувати користувачам баланс картки й історію транзакцій. Наразі немає вказівок на те, коли Apple розширить цю функцію для більшої кількості банків у Сполучених Штатах.

Нові функції Photo Shuffle на екрані блокування

перемішування фотографій ios 17.1

iOS 17.1 вирішує проблему опції Photo Shuffle на екрані блокування iPhone.

Опція Photo Shuffle вперше з’явилася в iOS 16. Вона перемішує зображення у вашій бібліотеці фотографій і випадковим чином вибирає зображення для шпалер. Початкова реалізація цієї функції дозволяла перемішувати зображення людей, природи чи домашніх тварин, але без опцій для точного налаштування.

Проте в iOS 17.1 Apple додала нову опцію, яка дозволяє вибрати певний альбом для функції Photo Shuffle на екрані блокування.

Зміни в кнопці Action

Для iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max iOS 17.1 також містить оптимізацію для нової кнопки Action. Оновлення додає нову функцію, яка використовує датчик наближення iPhone 15 Pro, щоб визначити, коли ваш iPhone у вас в кишені, щоб запобігти випадковій активації.

Це означає, що вам доведеться трохи довше натискати кнопку дії, щоб запустити дію, якщо телефон у вас в кишені.

Індикатор ліхтарика в Dynamic Island

iOS 17.1 додає індикатор ліхтарика Dynamic Island на iPhone 14 Pro та iPhone 15

Під час запуску iOS 17 користувачі iPhone 15 Pro отримали нову функцію, яка використовувала Dynamic Island, щоб показувати вам, коли ваш ліхтарик увімкнено.

Виправлення помилок iOS 17.1

Окрім цих нових функцій, iOS 17.1 також виправляє низку помилок і проблем із продуктивністю, які деякі користувачі iPhone спостерігали протягом останнього місяця. Ось що було виправлено:

 • Підтримка головного ключа для замків Matter.
 • Покращена надійність синхронізації налаштувань екранного часу між пристроями. Це сталося після того, як звіт The Wall Street Journal виявив серйозні помилки екранного часу, які зберігалися з iOS 16.
 • Вирішує проблему, яка може спричиняти скидання параметра конфіденційності Significant Location privacy setting під час передачі Apple Watch або першого обʼєднання.
 • Вирішує проблему, через яку імена вхідних абонентів можуть не відображатися під час іншого виклику.
 • Вирішено проблему, через яку налаштовані та придбані рингтони можуть не відображатися як опція.
 • Вирішує проблему, через яку інколи не реагує клавіатура.
 • Оптимізація виявлення збоїв (всі моделі iPhone 14 та iPhone 15).
 • Вирішує проблему, через яку зображення на дисплеї може зникати.

Якими були зміни першої бета-версії iOS 17.1 – читайте на нашому сайті.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.