ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Roblox з’явиться у Meta’s Quest VR найближчими тижнями

author avatar ProIT NEWS

Онлайн-платформа для створення ігор Roblox з’явиться в гарнітурах Quest VR від Meta у вигляді відкритої бета-версії, яка буде доступна в «найближчі тижні», повідомляється у блозі Meta.

Відкрите бета-тестування – можливість для спільноти розробників Roblox оптимізувати свої наявні ігри для Quest і створювати нові для VR, збираючи вхідні дані та відгуки від спільноти Quest. Це означає, що розробники зможуть експериментувати, вчитися та повторювати досвід віртуальної реальності ще до того, як Roblox буде готовий до повноцінного випуску в Meta Quest Store.

Випробувати бета-версію Roblox можна на Quest 2 і Quest Pro, також вона працюватиме на майбутній Quest 3.

Roblox буде доступний для користувачів віком від 13 років. Батьки можуть використовувати наявні інструменти батьківського контролю Meta Quest, щоб визначити рівень безпеки й нагляду, який підходить для їхньої сім’ї.

Roblox запропонує величезну бібліотеку вмісту для спільноти Quest. У середньому понад 66 мільйонів користувачів щодня входять у Roblox. Версія Roblox для Quest підтримуватиме крос-платформну гру, тож користувачі зможуть ділитися досвідом із гравцями на Xbox, мобільних і настільних комп’ютерах.

Roblox деякий час підтримував віртуальну реальність через гарнітури на базі ПК, даючи змогу грати на таких пристроях, як Oculus Rift, HTC Vive та Valve Index. Можна грати у Roblox на Quest 2 прямо зараз, підключивши гарнітуру до комп’ютера. Але цю нову версію, оптимізовану для Quest, простіше запустити. Згодом це буде просто програма, яку можна завантажити з Meta Quest Store.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.