ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

SpaceX очікує $10 мільярдів від продажів Starlink у 2024 році – більше, ніж від запуску ракет

author avatar ProIT NEWS

Bloomberg із посиланням на поінформовані джерела повідомляє, що SpaceX планує цього року отримати близько $9 мільярдів доходу від запуску ракет і бізнесу Starlink, а у 2024 році продажі зростуть приблизно до $15 мільярдів.

За словами осіб, які побажали залишитися невідомими, оскільки ця інформація є конфіденційною, очікується, що наступного року продажі Starlink перевищать прибуток від запуску ракет, оскільки продукт стане доступним у більшій кількості регіонів по всьому світу. У такому разі Starlink становитиме більшу частину доходу SpaceX.

Ці цифри дозволяють подивитися на фінанси компанії під керівництвом Ілона Маска, яка продає комерційний простір на своїх ракетах багаторазового використання, а також Інтернет, який транслюється із сузір’я супутників. SpaceX також має угоди з NASA щодо переправлення астронавтів до та з Міжнародної космічної станції та виконання місій із поповнення запасів. Тендерна пропозиція SpaceX на початку цього року оцінювала компанію приблизно в $150 мільярдів, повідомляв раніше Bloomberg .

За словами деяких джерел, SpaceX збирається зареєструвати прибуток понад $3 мільярди, за винятком деяких статей.

Представники компанії Space Exploration Technologies Corp. не відповіли на запити про коментарі.

Starlink пропонує високошвидкісне підключення до Інтернету за щомісячну плату та одноразову плату за апаратне забезпечення наземного приймача, необхідне для підключення до супутникового угруповання.

За інформацією джерел, наступного року загальний обсяг продажів Starlink складе понад $10 мільярдів.

Раніше ProIT повідомляли, що SpaceX представила новий вебсайт для стільникового зв’язку Starlink.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.