ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Спеціальна подія Let Loose: все про нові iPad і не тільки

author avatar ProIT NEWS

7 травня компанія Apple провела свою спеціальну подію Let Loose, під час якої продемонструвала найновіші доповнення до лінійки iPad за майже 2 роки.

«Сьогодні – все про iPad. Насправді це найбільша презентація планшета із часів його представлення», – оголосив генеральний директор Apple Тім Кук.

Але на заході йшлося не лише про iPad. Ми вели трансляцію події в Telegram і також вперше побачили деякі оновлені аксесуари та оновлене програмне забезпечення. Так що ж компанія представила на Let Loose?

iPad Air

iPad Air відтепер доступний у більшому на 30% розмірі – 13 дюймів. Планшет працює на чипі M2. Залежно від конфігурації потужність збільшується до 3х відносно минулої моделі.

Крім того, як і у базовій моделі, передню камеру було перенесено на середину бічної панелі, а гучномовці адаптовані для горизонтального використання.

Також підтримується раніше ексклюзивна для iPad Pro технологія попереднього перегляду ефектів та натискань Apple Pencil Hover.

Новий iPad Air доступний у чотирьох кольорах. Ціни варіюються від $599 за 11-дюймову версію до $799 за 13-дюймову модель.

Обидві моделі мають 128 ГБ основної пам’яті та доступні опції на 512 ГБ та 1 ТБ.

Air-модель вже доступна для замовлення. Доставки почнуться наступного тижня.

iPad Pro

iPad Pro – тонший за iPod Nano. Це «найтонший продукт Apple»: лише 5,3 мм для 11-дюймової версії та 5,1 мм для 13-дюймової моделі.

Доступна нова технологія дисплеїв від Apple під назвою Tandem OLED. Це ще більше деталей, швидші відповіді й анімація, точніший XDR та вища яскравість (1000 ніт стандартна і 1600 пікова).

Крім того, відтепер і на iPad Pro (раніше ж була лише на Apple Display за чималу доплату) доступна опція нанокристалічного покриття.

Компанія не просто оновила iPad Pro – вона навіть додала процесор нового покоління M4.

Новий iPad Pro поставляється у сріблястому і чорному кольорах, а також має 256 ГБ основної пам’яті. Ціна на 11-дюймову модель починається від $99, а на 13-дюймову – від $1299.

Чип M4 із підтримкою штучного інтелекту


Ключові факти про новий чип: він оснащений 10-ядерним процесором і 10-ядерним графічним процесором, а також створений за більш ефективним 3-нм технологічним процесом.

В Apple кажуть, що центральний процесор чипа на 50% швидший, ніж M2, що робить його «нечувано потужним чипом для ШІ».

Final Cut Pro та Logic Pro

Не чекаючи розробницької конференції, компанія представила й інші версії Final Cut Pro та Logic Pro.

Застосунки зʼявилися рік тому в адаптованому із ПК вигляді. Ця версія обіцяє «ідеальну адаптацію для дотикової взаємодії».

Крім того, було представлено новий застосунок (також для iPhone) для багатокамерного знімання прямо у ваш проєкт.

До Logic Pro додано обширний ШІ-функціонал. Зокрема, для імітування студійного запису та розділу мастер-запису на акустичні й вокальні доріжки.

Apple Pencil Pro

Apple Pencil Pro – це нове, третє покоління стилусу. Він тонший, потужніший, із Taptic-відгуком, можливістю пошуку як пристрою у Find My та розпізнаванням стискання (викликає панель інструментів) і нахилу (змінює напрямок письма чи нарису).

Apple Pencil Pro сумісний з iPad Pro і коштує $129.

Magic Keyboard

Також компанія продемонструвала оновлену клавіатуру Magic Keyboard з алюмінієвою підставкою для долонь, більшим трекпадом із тактильним відгуком і низкою нових функцій. Вона поставляється у сріблястому та космічно чорному кольорах.

Magic Keyboard коштує $299 за 11-дюймову версію і $349 за 13-дюймову модель.

Усю подію Let Loose було знято на iPhone, продовжуючи розпочату восени традицію демонстрації якості камер телефона на практиці.

Наступна подія Apple WWDC 2024 відбудеться 10-14 червня: чого ж слід очікувати від неї?

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.