ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Тепер Google може сповіщати вас, коли ваша особиста контактна інформація з’являється в Інтернеті

author avatar ProIT NEWS

Ви можете отримувати сповіщення, коли ваша адреса, номер телефону чи електронна адреса з’являються в результатах пошуку. Це дасть вам змогу переглядати та вимагати видалення вказаної інформації з пошуку, повідомляє The Verge.

Усе це відбувається з інформаційної панелі Google «Результати про вас» на мобільних пристроях і в Інтернеті, яку вперше було запущено у вересні минулого року.

Завдяки оновленню ви можете знаходити свою інформацію в Google без необхідності здійснювати пошук самостійно.

Щойно ви введете свою особисту інформацію, інформаційна панель автоматично відобразить вебсайти, які містять будь-які збіги. Це дасть вам змогу переглянути кожну вебсторінку, на якій вони з’являються, а потім подати запит на їх видалення.

Це можна назвати великим покращенням, адже раніше Google вимагав від користувачів самостійно шукати свою особисту інформацію, а потім вручну вимагати її видалення.

Якщо ви стурбовані тим, що ваша особиста інформація з’являтиметься в Google у майбутньому, то можете увімкнути push-сповіщення. Завдяки ним ви матимете інформацію щодо будь-яких нових результатів, які з’являтимуться. Про це вперше було оголошено торік.

Також можна відстежувати свої запити в Центрі Google, де відображаються незавершені, схвалені, відхилені та скасовані запити.

Важливо зауважити, що видалення вашої особистої інформації з Google не означає, що її повністю стерто з Інтернету. Люди все одно зможуть знайти інформацію про вас, якщо натраплять на вебсторінку, на якій вона розміщена.

Google також має певні обмеження щодо типів результатів пошуку, які він може та не може видаляти, і не вживатиме заходів щодо результатів від урядів чи навчальних закладів.

У будь-якому випадку це оновлення значно пришвидшує процес пошуку та видалення вашої особистої інформації з Google, що особливо важливо, якщо ви стали жертвою doxxing.

Наразі ця функція розгортається англійською мовою. У компанії кажуть, що працюють над тим, щоб «незабаром» зробити її доступною в інших країнах і різними мовами.

Раніше ми повідомляли, що чат-бот Bard від Google офіційно запустили в Україні.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.