ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Вийшла iOS 17.3: нові функції захисту від крадіжки вашого iPhone

author avatar ProIT NEWS

Вийшла iOS 17.3, яка має нову функцію безпеки, яка має запобігти злодіям забрати ваш iPhone і швидко отримати доступ до всього, що зберігається в iCloud, а також до інших важливих облікових записів, таких як ваш банк або електронна пошта.

Нова функція безпеки для iPhone вимагає Face ID або Touch ID для певних дій, а також затримує зміну пароля пристрою або пароля Apple ID, повідомляє The Verge.

Замість того, щоб покладатися на код доступу до екрана блокування для безпеки (оскільки злодії навчилися обманом змушувати людей вводити його перед ними перед тим, як зняти телефон), Stolen Device Protection вимагає від вас сканувати відбиток пальця або використовувати Face ID під час виконання певних дій (як перегляд збережених паролів або подання заявки на нову Apple Card).

Ця функція також вводить період очікування під час виконання більш конфіденційних дій, таких як зміна пароля Apple ID або пароля iPhone.

У нотатці про оновлення iOS 17.3 Apple повідомляє:

«Затримка безпеки вимагає Face ID або Touch ID, годину очікування, а потім додаткову успішну біометричну автентифікацію, перш ніж ви зможете завершити процес, гарантуючи, що людиною, яка виконує цю дію, є саме ви».

За словами представника Apple, ваш iPhone потребуватиме цього додаткового рівня автентифікації лише тоді, коли ви перебуваєте далеко від «знайомих місць, таких як дім або робота».

Щоб увімкнути захист від викраденого пристрою, перейдіть у програму «Налаштування» та виберіть «Face ID та пароль». Введіть пароль свого пристрою й увімкніть цю функцію. Ви можете дізнатися більше про Stolen Device Protection на вебсайті Apple.

Крім того, Apple запроваджує спільні списки відтворення в iOS 17.3 і macOS 14.3 Sonoma, що дає змогу вашим друзям приєднуватися до списків відтворення у програмі Apple Music і створювати їх.

Apple також представляє можливість потокової передачі контенту на телевізори в деяких готелях в iOS 17.3.

Крім iOS 17.3, Apple також випустила оновлення для пристроїв iOS 9, 15 і 16, які можуть містити виправлення безпеки.

Раніше ProIT писав про те, чому iPhone не оновлюється? 11 виправлень для оновлення iOS.

Читайте також на ProiT: як перевірити стан батареї iPhone і коли час її замінити.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.