ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

WordPress пропонує 100-річний план для доменів

author avatar ProIT NEWS

Якщо ви боїтеся втратити своє доменне ім’я, WordPress має для вас 100-річну угоду.

Зазвичай реєстрація домену обмежена 10 роками. Завдяки своєму новому плану WordPress зареєструє та розмістить ваш вебсайт на 100 років. Швидше за все, ваш вебсайт переживе вас, керівників WordPress, які це створили, і, можливо, саму компанію, повідомляє РС Mag.

Є варіанти використання плану від WordPress для «родин, які бажають зберегти свої цифрові активи: історії, фотографії, аудіо та відео… для майбутніх поколінь» і «засновників, які хочуть захистити та задокументувати минуле, сьогодення та майбутнє своєї компанії».

Завдяки цьому плану клієнти отримають не лише реєстрацію домену на століття, але й хостинг через WordPress із необмеженою пропускною здатністю, а також персоналізовану підтримку 24/7.

У WordPress зазначили, що планують зберігати численні резервні копії контенту в розподілених центрах обробки даних та автоматично надсилатимуть дані сайтів до інтернет-архіву, якщо контент є загальнодоступним.

Крім того, WordPress має протоколи власності, тож є можливість передати право власності на URL-адресу нащадкам і спадкоємцям, що є доцільним зі 100-річним планом.

Зазначимо, що план коштує недешево. Це $38 тисяч (або $380 на рік), що, ймовірно, зробить його недосяжним для багатьох користувачів. Але всі зацікавлені можуть заповнити цю форму на вебсайті WordPress.

Раніше ProIT повідомляв, що понад 200 тисяч сайтів, побудованих на WordPress, зазнали атак через помилку в плагіні Ultimate Member.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.