ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple цього тижня анонсує нові моделі iPad з оновленими чипами?

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple збирається оголосити про оновлення для iPad цього тижня, ймовірно, у вівторок, 17 жовтня. Про це повідомляє 9to5Mac із покликанням на обізнані джерела.

Очікується, що будуть оновлені iPad Air, iPad mini й базова модель iPad. Ці оновлення, швидше за все, охоплюватимуть не суттєві зміни дизайну, а незначні оновлення специфікацій.

У цьому жовтневому оновленні планшети будуть оснащені мікросхемами Apple Silicon нового покоління.

iPad Air нинішнього покоління був випущений майже 3 роки тому, і наразі він оснащений чипом M1. Джерела Supercharged повідомляють, що iPad Air отримає чип M2.

Новий iPad mini повинен мати чип A16 Bionic, який пропонує невелике покращення порівняно з поточним чипом A15 Bionic.

Також джерела інформують, що новий iPad mini матиме новий контролер дисплея, щоб пом’якшити «ефект желейного прокручування», який спостерігається на iPad mini поточного покоління під час прокручування контенту.

Базова модель iPad востаннє оновлювалася рік тому, що робить її останньою в лінійці. Модель 10-го покоління має новий дизайн тонкої рамки, нові кольори та бічну кнопку Touch ID. Зараз він працює на чипі A14 Bionic.

Поки невідомо, які чипи використовуватиме майбутня модель 11-го покоління, але якщо iPad mini отримає A16, цілком імовірно, що базова модель iPad –  також.

Модельний ряд iPad Pro поки що залишиться незмінним. Востаннє його оновлювали торік у жовтні. Очікується, що моделі наступного покоління будуть готові лише пізніше наступного року. Ймовірно, що iPad Pro нового покоління вперше матиме OLED-дисплеї.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.