ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Чому перегрівається iPhone 15? Коментар Apple

author avatar ProIT NEWS

Останні моделі iPhone надійшли в продаж трохи більше тижня тому. Відтоді деякі користувачі скаржилися на перегрів смартфонів.

В Apple прокоментували цю ситуацію, йдеться у повідомленні Forbes:

«Ми визначили кілька причин, які можуть призвести до того, що iPhone нагрівається більше, ніж очікувалося. Пристрій може нагріватися протягом перших кількох днів після налаштування або відновлення пристрою через підвищену фонову активність».

Це – очікувана ситуація, пояснюють у компанії. Коли ви налаштовуєте новий iPhone і він повторно завантажує всі застосунки, фотографії та музику, які були у вас на попередньому телефоні, то ваш новий пристрій працює більше, ніж зазвичай. А це може призвести до перегріву.

«Ми також виявили помилку в iOS 17, яка буде усунена в оновленні програмного забезпечення. Інша проблема стосується деяких нещодавніх оновлень програм сторонніх розробників, через які вони перевантажують систему. Ми працюємо з цими розробниками застосунків над виправленнями», – зазначили в Apple.

Тобто, перегрів пристрою – це тимчасова проблема.

Було багато припущень користувачів та аналітиків, що перегрів може бути пов’язаний із новим титановим матеріалом, який є одним із великих оновлень для iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. За словами представників Apple, дизайн iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Мах не викликає перегріву.

Вони стверджують, що є деякі застосунки, відомі своєю здатністю піднімати температуру пристрою. Наприклад, Instagram, Uber та Asphalt 9 можуть призвести до нагрівання iPhone.

Apple співпрацює з розробниками застосунків, щоб вирішити цю проблему. А також досліджує, чи призводять до подібних наслідків інші застосунки.

Є інформація, що Instagram виправив цю проблему у своєму оновленні від 27 вересня, тому варто перевірити, чи на вашому iPhone встановлена остання версія (яка є версією 302).

Ще однією причиною перегріву можуть бути більші адаптери живлення USB-C (понад 20 Вт), які можуть призвести до тимчасового підвищення температури.

Якщо у вас є відповідний зарядний пристрій із більшою потужністю, за умови, що він сумісний зі стандартом USB-C PD (подача живлення), його все одно безпечно використовувати, оскільки iPhone автоматично регулює споживання енергії.

В Apple наголошують, що немає ніякого ризику для безпеки або тривалої продуктивності iPhone, оскільки iPhone й інші пристрої iOS та iPadOS мають вбудовані захисти для запобігання перегріву. Якщо температура всередині iPhone збільшується поза звичайний діапазон, він регулює температуру для захисту своїх компонентів.

Раніше ми повідомляли про застереження від Apple: не спіть на своєму iPhone, поки він заряджається.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.