ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Чутки: в iPhone 16 з’явиться нова кнопка для фокусу та зуму при зйомці відео

author avatar ProIT NEWS

Apple випустила свою останню серію iPhone 15 лише кілька місяців тому, але чутки про наступний смартфон вже розповсюджуються, анонсуючи великі зміни.

Очікується, що компанія випустить лінійку iPhone 16 наступного покоління пізніше цього року. Чутки свідчать про те, що технологічний гігант із Купертіно може додати нову кнопку Capture на iPhone 16. Як випливає з назви, цю кнопку, ймовірно, використовуватимуть під час зйомки фотографій і відео.

Минулого місяця Марк Гурман із Bloomberg також підтвердив, що нова кнопка використовуватиметься для зйомки відео.

GadgetsNow наводить кілька подробиць про функції та жести, які підтримуватиме кнопка Capture.

Кнопка Capture на iPhone 16: функції та жести, які вона може підтримувати

За даними The Information, кнопка Capture на iPhone 16 буде механічною, а не ємнісною. Проте, за чутками, кнопка реагуватиме на натискання та дотик.

У публікації видання стверджується, що користувачі iPhone 16 зможуть збільшувати та зменшувати масштаб, проводячи по кнопці вліво і вправо. При цьому користувачі також зможуть сфокусуватися легким натисканням кнопки. Щоб активувати запис, користувачі повинні натиснути на кнопку з більшою силою.

Apple планує розмістити кнопку Capture на правій стороні моделей ‌iPhone‌ 16.

Очікується, що кнопка буде розташована під кнопкою живлення та в ідеальному місці для доступу пальцями, коли ‌iPhone‌ тримають горизонтально (це місце, де розміщена антена mmWave у моделях, доступних у США). З появою додаткової кнопки антена переміститься на ліву сторону пристрою.

В Apple вважають, що нова кнопка стане головною перевагою для лінійки iPhone 16. Компанія також представляє цю кнопку, щоб ще більше просувати ‌iPhone‌ як альтернативу камері для зйомки горизонтального відео.

Крім того, Apple може повернутися до дизайну iPhone 12. Наразі для iPhone 16 розглядаються два дизайни камери: дизайн у стилі iPhone 12 із двома об’єктивами камери, розташованими один над одним, і дизайн типу iPhone X з унікальним корпусом у формі таблетки.

Хоча й розглядаються обидва дизайни, Apple ширше використовувала компонування камери, схоже на iPhone 12, із двома окремими об’єктивами на своїх прототипах.

Однак ЗМІ повідомляють, що компанія ще не завершила розробку дизайну ‌iPhone 16‌. Тому функція і дизайн кнопки ще можуть змінитися.

Раніше ProIT розповідав, що всі моделі iPhone 16 можуть мати оновлену кнопку дії.

Також ми повідомляли, що iPhone 15 Pro «популярніший» за своїх попередників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.