ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

iOS 17.1 виходить з оновленнями для AirDrop, Apple Music, Apple Wallet тощо

author avatar ProIT NEWS

Apple, як і очікувалось, офіційно випустила iOS 17.1, останню версію своєї операційної системи iPhone.

Оновлення було доступне в бета-версії з кінця минулого місяця. За цей час його найбільшою новою функцією була можливість продовжувати передачу AirDrop через стільникове з’єднання, якщо два підключених пристрої вийшли за межі зони дії Wi-Fi після початку процесу надсилання. Apple оголосила про цю функцію ще на своїй конференції розробників у червні, але не встигла до основного випуску iOS 17 минулого місяця, повідомляє The Verge.

Як показано в бета-версіях iOS 17.1, оновлення містить кілька змін і доповнень.

Так, в Apple Music з’явилася нова функція «Вибране», яка дає змогу додавати пісні, альбоми, списки відтворення та виконавців у вашу бібліотеку та повідомляти про ваші музичні уподобання алгоритмам рекомендацій. А меню налаштувань для функції StandBy було змінено, щоб надати вам більше контролю, коли дисплей телефона вимикається під час використання цього режиму розумного дисплея.

Також розгорнуто деякі доповнення для окремих регіонів. Так, клієнти у Великобританії тепер можуть переглядати свій банківський баланс у програмі Apple Wallet для підтримуваних облікових записів завдяки інтеграції з Open Banking API країни. Це оновлення також покликане вирішити проблеми з iPhone 12 у Франції, де регулятор країни тимчасово заборонив продаж пристрою за порушення лімітів радіаційного опромінення.

Інші налаштування містять розширену доступність індикатора ліхтарика в Dynamic Island (піктограма раніше була доступна в iPhone 15 Pro, але тепер з’являється на всіх пристроях, обладнаних Dynamic Island) і можливість вибору певного альбому у Photo Shuffle для вибору зображень.

Щоб завантажити оновлення, перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «Оновлення програмного забезпечення» та дотримуйтеся вказівок для встановлення iOS 17.1. Оновлення програмного забезпечення iOS часто доступні не всім одразу, тому вам, можливо, доведеться зачекати, перш ніж ви зможете завантажити його. Коли оновлення стане доступним, у програмі «Налаштування» з’явиться значок сповіщення.

Раніше ProIT повідомляв, якими були зміни першої бета-версії iOS 17.1.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.