ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft відмовиться від Windows Mixed Reality у майбутньому оновленні

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft планує видалити Windows Mixed Reality зі своєї операційної системи.

Підтримку буде припинено і для застосунку Mixed Reality Portal, а також Windows Mixed Reality для Steam VR. У Microsoft не повідомили, коли це станеться, лише зазначили, що у майбутньому випуску Windows буде видалено Windows Mixed Reality. Про це повідомляє PC Mag.

Windows Mixed Reality – це екосистема віртуальної реальності Microsoft для ПК з ОС Windows. Зауважимо, що Windows Mixed Reality був неактивний протягом кількох років.

Змішана реальність Windows потрапила у кілька гарнітур між 2017 і 2021 роками. Версії від Acer і HP отримали тоді 3/5 середніх балів від PCMag завдяки «незручним примхам» у роботі. Після цього гарнітури втратили свою популярність. Частково це відбулося через успіх Steam VR, який серед інших функцій пропонує більш надійну бібліотеку ігор.

HoloLens 2 наразі є єдиним пристроєм Microsoft Windows Mixed Reality на ринку.

Очікувалося, що HoloLens 3, бойові окуляри для армії США, будуть випущені у 2021 році, але запуск скасували на початку минулого року.

У своєму матеріалі ProIT повідомляли про їх випробування.

Згідно з отриманими результатами, використання окулярів викликало у деяких солдатів нудоту, головний біль і запаморочення. Інші тестувальники не були задоволені вузьким полем зору приладу і світлом дисплея, яке могло видати присутність солдата вночі.

Зауважимо, що ключові функції також відносно часто виходили з ладу.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.