ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Вечір пʼятниці. Як підтягнутися у VR: найкращі фітнес-ігри для Meta Quest 3

author avatar ProIT NEWS

Ще з часів PlayStation Move, Wii Balance Board або Xbox Kinect видавці програмного забезпечення мріяли знайти ідеальний спосіб спонукати геймерів встати з дивана та зайнятися спортом. Схоже, Quest 3 стане апаратним забезпеченням, яке нарешті запровадить гейміфікований фітнес у широкий світ.

Існує багато фітнес-програм Quest 3, тому пропонуємо огляд від Read Write трьох найкращих із них, із яких варто розпочати фітнес- подорож.

The Thrill of the Fight

Спаринги в The Thrill of the Fight

Це інтенсивне боксерське тренування існує з часів Quest 2, але Quest 3 забезпечує кращий трекінг.

Тут є кілька способів потренуватися, потягати важкі мішки, поганяти м’ячі та спробувати спаринги, перш ніж ви будете готові до великого бою.

Налаштування в The Thrill of the Fight починається з того, що ви стаєте на віртуальні ваги, а потім потрапляєте у тренажерний зал.

Ваш акумулятор Quest 3 витримає, тому що тренування досить інтенсивні й навряд чи вам потрібно буде багато часу перед заслуженою перервою.

FitXR

Моделі підписки FitXR

Нещодавно FitXR представив модель місячної підписки під назвою: «Я просто хочу кинути спортзал!».

Існує семиденна безкоштовна пробна версія, перш ніж ви оберете річну або щомісячну оплату. Зауважимо, що набір віртуальних занять від боксу до Zumba надзвичайно вражає.

Liminal

Стрілялка VR

Liminal допоможе вам рухатися та підтримувати активність, навіть якщо ви не маєте на це багато часу. Варто спробувати підібраний набір безкоштовного рівня, а також є преміум-варіант.

На початку і в кінці кожного обраного вами тренування програма оцінює ваш стан і вимірює всі покращення. Ігри варіюються від енергійних до спокійних, тож у вас завжди є вибір залежно від настрою.

Ігри не тривають довго, тому можуть підійти в моменти, коли вам потрібно швидко підбадьоритися.

Чи можете ви отримати потрібну форму за допомогою Quest 3?

Ви можете значно покращити свою фізичну форму за допомогою кардіотренувань, якими можете займатися у Quest 3.

Як і в будь-якій фітнес-програмі, наполегливість і подолання важких перших днів є запорукою реальних успіхів незалежно від того, хочете ви покращити свою фізичну форму або ж просто схуднути.

Мінуси використання віртуальної реальності для фітнесу

Найбільша проблема – це піт, а носіння екранів у відносно важкому пластиковому корпусі лише погіршить ситуацію.

У продажу є кілька варіантів змінних лицьових інтерфейсів та охолоджувальних накладок, які можна використовувати під час тренувань.

Ви можете придбати вентилятори, які можна розмістити на шиї, а професійна пов’язка на голову від BoboVR для Quest 3 вже має вбудований вентилятор.

Важливо подбати і про справний ремінь, якщо не хочете, щоб ваш Quest летів через кімнату під час вашого ідеального аперкоту в The Thrill of the Fight. Наприклад, ремінці преміум-класу від BoboVR.

Про футбольного ШІ-помічника TacticAI читайте в матеріалі ProIT: Як ФК «Ліверпуль» тренує TacticAI – ШІ-помічника від Google.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.