ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple нарощує виробництво Vision Pro, продажі можуть розпочатися вже в лютому

author avatar ProIT NEWS

Bloomberg повідомляє, що компанія Apple нарощує виробництво своєї гарнітури Vision Pro.

Виробництво відбувається на потужностях у Китаї швидкими темпами вже кілька тижнів, пише Марк Гурман у своїй колонці з посиланням на конфіденційні джерела. В Apple планують, що перші пристрої будуть готові до кінця січня, а роздрібна торгівля розпочнеться вже в лютому.

У середу компанія надіслала електронний лист розробникам програмного забезпечення, закликаючи їх «готуватися» до Vision Pro, протестувавши свої програми за допомогою найновіших інструментів і надіславши своє програмне забезпечення в Apple для отримання відгуків.

Розгортання буде найскладнішим запуском продукту Apple, що вимагатиме абсолютно нових стратегій продажів і наявності спеціального обладнання. Гарнітура має компоненти, які потрібно зібрати й запакувати в коробку у точці продажу. Якщо Vision Pro буде неправильно налаштовано, пристрій не відображатиме вміст належним чином і може здаватися надто важким.

Окрім гарнітури, магазинам знадобляться такі аксесуари, як головні ремені, світлові пломби та лінзи за рецептом. Різноманітні розміри й конфігурації Vision Pro вимагають більше місця для зберігання. Також Apple знадобляться нові демонстраційні зони та місця для співробітників.

Щоб швидко налагодити роботу магазинів, наступного місяця компанія відправить принаймні двох співробітників із кожної зі своїх торгових точок до своєї штаб-квартири для навчання. Їх навчатимуть, як функціонує Vision Pro, як налаштувати пристрій і навіть новому типу етикету при роботі з покупцями.

Vision Pro – це лише перша з лінійки продуктів змішаної реальності. Компанія вже працює над моделями, які будуть більш комфортними й дешевшими. Окрім продажу пристрою споживачам, Apple у своїй стратегії орієнтується на корпоративних клієнтів і школи.

Також компанія вже розробляє наступну версію операційної системи пристрою visionOS. Це програмне забезпечення має надійти у 2024 році разом із операційними системами, пов’язаними з іншими основними пристроями Apple.

Раніше була інформація, що компанія планує випустити гарнітуру в січні, але через підготовку стратегії розповсюдження і проведення остаточних тестувань пристрою запуск було відкладено на березень наступного року.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.