ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple планує запустити Vision Pro в інших країнах до WWDC у червні

author avatar ProIT NEWS

Аналітик Мін-Чі Куо переконаний, що Apple Vision Pro буде запущено в інших країнах до щорічної конференції розробників Apple WWDC у червні, повідомляє Mac Rumors.

Спочатку компанія, ймовірно, поширить Vision Pro на англомовні країни, такі як Австралія, Канада, Нова Зеландія та Велика Британія. Також вона локалізувала visionOS, готуючись до запуску гарнітури в таких країнах, як Франція, Німеччина, Італія та Іспанія.

Куо сказав, що попит на Vision Pro у США суттєво сповільнився після того, як гарнітура була представлена ​​2 лютого. За його оцінками, продажі гарнітури в США цього року становитимуть від 200 тисяч до 250 тисяч одиниць. В Apple прогнозують від 150 тисяч до 200 тисяч одиниць.

Останні тижні в соціальних мережах точилося багато дискусій щодо бажання клієнтів повернути Vision Pro у магазини. Однак після огляду виробничої лінії для ремонту/відновлення для гарнітури Куо оцінив, що поточний рівень повернення становить менш ніж 1%.

Загалом аналітик сказав, що запуск Vision Pro у США здебільшого відповідав його очікуванням. Крім більшої, ніж очікувалося, кількості перших користувачів.

Раніше ми повідомляли, що Apple готується купити стартап зі штучним інтелектом із передовою технологією конфіденційності для підтримки Apple Vision Pro.

Джерела повідомляють, що Apple планує придбати Brighter AI – німецький стартап зі штучним інтелектом, який спеціалізується на анонімізації даних про обличчя та номерні знаки. Це придбання планують використати для покращення функцій конфіденційності в Apple Vision Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.