ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple запропонує попередній перегляд пристроїв перед покупкою через гарнітуру AR

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple вже використовує технологію AR для попереднього перегляду нових пристроїв. Наприклад, технологічний гігант із Купертіно використовує AR, щоб запропонувати потенційним покупцям Mac Pro уявлення про те, наскільки великим виглядатиме пристрій на їхньому столі. Однак Apple досі не пропонувала такі попередні перегляди для всіх пристроїв. Очікується, що незабаром це зміниться, повідомляє GadgetsNow.

Згідно з очікуваннями, виробник iPhone зробить свою останню гарнітуру змішаної реальності Apple Vision Pro доступною для клієнтів у США у 2024 році. Новий патент, який отримала компанія, дає змогу демонструвати пристрої користувачам в Apple Store за допомогою гарнітури Vision Pro.

Як Apple використовуватиме Vision Pro для покупок

Патент під назвою Guided Retail Experience допоможе Apple об’єднати AR зі своєю поточною системою онлайн-чату. У цьому патенті пропонується показувати користувачам живе відео в Apple Store Personal Shopper замість текстового поля.

В Apple пояснили:

«Звичайний електронний споживчий досвід дозволяє користувачеві переглядати та купувати продукти онлайн за допомогою електронного пристрою, такого як ноутбук або настільний комп’ютер, планшет або смартфон. Однак онлайн-магазинам може бракувати миттєвого зворотного зв’язку, відповідей на запитання, пропозиції, демонстрації продуктів і підключення людини до особистого досвіду покупок. Окрім того, користувач не може повною мірою взаємодіяти з онлайн-представництвом продукту і, отже, не може по-справжньому відчути повну демонстрацію продукту, перебуваючи в віддаленому середовищі».

Ще один патент Apple під назвою Guided Consumer Experience також отримав «зелене світло». Він зосереджений на тому, що користувач побачить конкретний продукт.

Цей патент також покращить порівняння покупок, оскільки Vision Pro зможе відображати ключову інформацію поруч із продуктами.

У двох пов’язаних патентах Apple пропонує низку взаємодій. За допомогою Vision Pro продавець може бути присутнім у вікні, схожому на вікно чату, з відео замість тексту. Ця технологія також може показати, що продавець перебуває в кімнаті користувача, через AR.

Раніше ProIT повідомляв, що після презентації Vision Pro оцінка компанії Apple наблизилась до позначки у $3 трильйони.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.