ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

iOS 18: свіжі плани Apple щодо ШІ, вбудованого у пристрій

author avatar ProIT NEWS

На презентації WWDC 10 червня багато уваги буде приділено планам Apple щодо нових функцій штучного інтелекту. В останньому випуску свого інформаційного бюлетеня Power On Марк Гурман із Bloomberg наголошує, що Apple зосередиться на конфіденційності та ШІ, вбудованому прямо у пристрій.

Аналітик каже, що початкова хвиля функцій штучного інтелекту від Apple працюватиме повністю на пристрої без компоненту хмарної обробки. Цей підхід має деякі переваги, зокрема швидкість і конфіденційність.

Але хоча стратегія ШІ на пристрої має переваги, є й певні недоліки. Наприклад, функції ШІ на пристрої не зможуть отримати доступ до потужнішої хмарної інфраструктури, яка може запускати більш складні алгоритми штучного інтелекту.

Очікується, що Apple анонсує як багато власних функцій штучного інтелекту, так і в колаборації з Google (для хмарних функцій штучного інтелекту).

Існує також питання сумісності пристрою з функціями ШІ, які працюють на пристрої. Хоча функції штучного інтелекту на основі хмари можуть працювати на старих пристроях із повільнішим апаратним забезпеченням, функції на пристрої можуть бути обмежені лише найновішими iPhone з новітніми чипами серії A.

Як Apple збалансує підхід, орієнтований на конфіденційність, із функціями штучного інтелекту на пристрої та партнерством із Google? Це буде хитка рівновага.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple планує випустити перші комп’ютери Mac на базі M4, зосередившись на ШІ.

Також ми писали, що компанія анонсувала появу лінійки MacBook Air наступного покоління M3 із діагоналлю 13 і 15 дюймів. Нові моделі вже доступні для замовлення.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.