ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

iOS 18 – потенційно найбільше оновлення програмного забезпечення в історії iPhone

author avatar ProIT NEWS

Марк Гурман вважає, що iOS 18 може стати найбільшим оновленням програмного забезпечення в історії iPhone.

«Мені сказали, що нова операційна система розглядається у компанії як одне з найбільших оновлень iOS, якщо не найбільше, в історії компанії», – написав експерт.

У MacRumors повідомили про дві нові функції, які, ймовірно, будуть включені в оновлення.

iOS 18 вийде у вересні, а перша бета-версія для розробників вийде під час щорічної конференції розробників Apple WWDC у червні.

Підтримка RCS

Загальні повідомлення додатків

У листопаді 2023 року Apple оголосила, що пізніше у 2024 році вона підтримуватиме міжплатформний стандарт обміну повідомленнями RCS у застосунку «Повідомлення» на iPhone, тому, ймовірно, це буде функцією в iOS 18.

Використання RCS з iPhone на Android забезпечать кілька довгоочікуваних функцій. Зокрема, обмін геоданими, сповіщення про прочитання, індикатори введення й обмін медіафайлами вищої якості.

Ці сучасні функції вже доступні для розмов iPhone-iPhone із синіми бульбашками через iMessage, а багато функцій також доступні у програмах для обміну повідомленнями сторонніх розробників, таких як WhatsApp і Telegram.

Підтримка RCS на iPhone розширить функції до зелених бульбашок у «Повідомленнях».

Розумніша Siri

iOS 18 Mock Siri Feature Baubles

Марк Гурман очікує, що iOS 18 матиме генеративну технологію ШІ, яка «має покращити те, як Siri та програма Messages можуть ставити запитання й автоматично заповнювати речення».

Він нагадав, що Apple також дослідила генеративні функції ШІ для інших програм на своїх платформах, зокрема Apple Music, Pages, Keynote і Xcode.

The Information повідомляє, що Apple планує включити великі мовні моделі в Siri, щоб дозволити користувачам автоматизувати складні завдання. Вказана функція передбачатиме більш глибоку інтеграцію із застосунком Shortcuts.

У звіті йдеться, що ця функція, як очікується, буде випущена в оновленні програмного забезпечення iPhone, яке вийде у 2024 році. Ймовірно, це буде iOS 18.

Читайте також на ProIT: як ШІ може вивести iOS 18 і macOS 15 на новий рівень.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.